5 znakov, že ste super atraktívna osoba: Nájdete sa?

Dnes tu máme článok s názvom 5 znakov, že ste super atraktívna osoba. Možno niektorí z vás sa v tom nájdu.

Jacob Lucas je „dating expert“, po slovensky odborník na randenie. Týpka sledujú tisíce ľudí. Nedávno sa s nimi na Tik Toku podelil o 5 znakov, podľa ktorých je jasné, že ide o super atraktívnu osobu.

5 znakov, že ste super atraktívna osoba

Prvým znakom je podľa Jacoba to, keď sa ľudia pred vami správajú až príliš teritoriálne (bránia svoje teritórium) pri svojich priateľoch, respektíve priateľkách. Podľa dating experta je to kvôli tomu, že vás vnímajú ako možnú konkurenciu, prípadne hrozbu.

Druhým znakom, ktorý možno viacerých prekvapí, je to, že dostávate málo komplimentov. Podľa odborníka sa tento jav deje kvôli tomu, že ľudia vidia, že ste atraktívna osobnosť. Preto vám automaticky nechcú dávať ďalšie zbytočné komplimenty.

S týmto bodom súvisí aj to, že mnoho krásnych žien sa sťažuje, že kvôli až príliš peknému výzoru sa ich väčšina mužov bojí osloviť alebo zvádzať.

Tretí bod je podobný druhému a síce, že vás iba zriedkavo oslovujú ľudia. Podľa Jacoba je to preto, lebo si myslia, že ste mimo ich ligu, takže sa ani neobťažujú skúšať.

Jacob hovorí: „Štvrtý znak je, keď na vás bežne pozerajú na ulici cudzí ľudia.“

Piaty a posledný znak je to, že ľudia sú vedľa vás často nervózni, niekedy dokonca až nepríjemní. Dôvody sú v tomto prípade jasné. Sú to závisť, prípadne strach.

Tak čo, ste super atraktívna osoba?

5 znakov

Zdroj: Ladbible.com | Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: