Pi. jún 14th, 2024

Ako zbaliť každú babu? Experti hlásia jednu vec, ktorá „vždy“ zaberie!

zaberie

Psychológovia uvádzajú, že existuje jedna flirtovacia technika, ktorá takmer vždy zaberie. Mnohých z vás napadnú napríklad peniaze, či niečo v podobnom duchu, ale odborníci na ľudskú psychiku vyhlásili niečo iné.

Nedávno bola pod záštitou Norwegian University of Science and Technology (NTNU) vykonaná štúdia na viac než 1000 respondentoch.

Odborníci skúmali, aké flirtovacie spôsoby skúšali muži či ženy najčastejšie a tiež to, ktorá flirtovacia technika zaberala najúčinnejšie. Predmetom štúdie bolo aj to, prečo vlastne ľudia vyhľadávajú flirt. Aké sú výsledky prieskumu?

Psychológovia vyhlásili, že muži i ženy vyhľadávajú flirt z dvoch dôvodov. Prvý je, že túžia po pozornosti osoby, ktorú si vytipovali. Druhý je, že chcú flirtom dosiahnuť buď milostný alebo romantický zážitok. Teda „seks“ alebo vzťah.

Späť však ku spomenutej štúdii. Okrem už spomínaných 1000 účastníkov, bolo použitých vraj až 40 rôznych flirtovacích techník. Ako najúčinnejšia zo všetkých sa ukázala tá, keď je človek zábavný.

Práve schopnosť byť vtipný a mať zmysel pre humor prelamovala povestné ľady medzi neznámymi najčastejšie. Pomáhala aj pri eskalácií flirtu.

Za zmienku v tomto prípade ešte stojí, že vtipnosť pomáhala ako úspešná flirtovacia technika takmer vo väčšine prípadov. A dokonca zaberie aj bez ohľadu na to, či daná osoba hľadala len jednorázové zabavenie alebo trvalejší vzťah.

Prečítajte si tiež náš nedávny článok o tom, dokedy je žena vekovo MILF a kedy je už cougar (puma), prípadne GILF.

zaberie

Zdroj: Lad Bible

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *