Baba Vanga o5 hitom internetu: Toto je jej predpoveď na rok 2023!

Baba Vanga je niekdajšia prorokyňa z Bulharska. Jej predpovede sa tešia veľkému ohlasu aj dnes, hoci zomrela v roku 1996. Zahraničný web SKY History priniesol jej predpoveď na rok 2023. Neviete niekto, či sa na to dá niekde aj staviť?

Baba Vanga zomrela v roku 1996, ale jej predpovede sú stále častou témou internetových diskusií a príspevkov. Minulý rok sme mali o jej predpovedi na rok 2022 článok aj my a keďže sa tešil celkom slušnému ohlasu, prinášame vám aj Vanginu predpoveď na rok 2023.

Nemyslite si, že niekto tieto predpovede len tak vymýšla a spája ich s jej menom. Údajne totiž baba Vanga po sebe zanechala predpoveď na každý rok až do roku 5079. Ani prognóza na ďalší rok však nie je práve optimistická.

Podľa Sky History predpovedala baba Vanga na rok 2023 silné slnečné búrky, ktoré budú vyústením javov ako slnečné erupcie alebo rozsiahle erupcie plazmy. Ak by takýto scenár nastal, pravdepodobne by to prerušilo komunikačné služby, čo by spôsobilo rozsiahly chaos.

Odborníci dokonca varovali, že škody by mohli preniknúť do výpadkov, ktoré by trvali roky. Dúfajme, že sa to nenaplní, pretože by to so sebou prinieslo ďalšiu krízu, stúpajúce teploty a silnejšie žiarenia.

Okrem toho baba Vanga predpovedala aj zmenu obežnej dráhy Zeme, ktorá by sa mala začať v roku 2023 prejavovať. Vanga tiež vo svojich víziach videla, že v roku 2023 prebehne veľké testovanie biologických zbraní, čo tiež neznie vzhľadom na aktuálnu svetovú situáciu dvakrát priaznivo.

Vangine predpovede sú a boli často spochybňované. Dúfajme, že sa nenaplní ani tá na rok 2023. Keď sa už ale o tom bavíme, neviete, či sa dá niekde staviť si na jej predpovede a aké sú na to kurzy, hh?

Zdroj: History.co.uk | Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: