Bývalá prostitútka narovinu: Najdrahší je sex s dominou!

Monču poznám „z mesta“ ešte z mojich pubertálnych čias. Ona bola krásna baba, ktorá už ako 16 či 17-ročná fotievala pre viaceré agentúry a podobne. Ako roky leteli, Monika našla svoje podnikanie v erotickom biznise a prezradila mi niekoľko zaujímavých pikošiek. Koľko stojí sex s dominou?

Dôležitý tuning pred

Častokrát som Moniku ako starý kamoš spovedal o tom, ako to v jej biznise chodí. Zaujímavosťou napríklad je, že keď chce baba začať s týmto podnikaním, musí najskôr niečo do seba vraziť. Sexy handry, depilácia, pravidelné udržiavanie najtajnejších zákutí svojho tela a to je iba začiatok. Tie ambicióznejšie idú aj na plastiku – prsia, zadok, pery, ohanbie atď. Fakt.

„Beriem, čo príde“

Poznám veľa chlapov, ktorí radi pri šiestom pive snívajú o tom, aké by bolo úžasné robiť gigola. Keď máš však info z prvej ruky, vieš, že to nie je med lízať. Všetci vieme, že v tomto podnikaní sa častejšie oblizujú iné veci, ale o tom potom.

Monika mi rozprávala detaily z tohto biznisu a ako všade inde, aj tu sú najhoršie začiatky. Vtedy si človek veľmi nenavyberá. Baba je zavretá na izbe a čaká, čo príde. A berie, čo príde. Je v práci a chce zarobiť, nič viac, nič menej.

Len tie najambicióznejšie a najvytrvalejšie sa raz dostanú do bodu, že si samé môžu vyberať klientov, či dokonca otvoriť svoj vlastný podnik.

Za čo platia chlapi najviac? Za sex s dominou!

Monikinimi slovami – „bol by si prekvapený, koľko chlapov platí len za to, že sa potrebujú porozprávať.“ Najmä stálejší zákazníci vraj veľmi rýchlo uveria tomu, že prebehla iskra. Ako sama uvádza, tá iskra tam je vždy rovnaká – a najsilnejšia vtedy, keď treba platiť, hh.

Za aké praktiky ale „solia“ chlapi najviac peňazí? Každý z nás má určite svoju vlastnú predstavu. Podľa Moniky je to však jednoznačne sado-maso, respektíve dominy.

Prečo dominantné ženy stoja najviac peňazí? Nie každá má totiž na to žalúdok a vie to robiť tak, aby bol klient naozaj spokojný.

Podľa Monikinej výpovede práve tieto praktiky stoja niekoľkonásobne viac ako bežný styk. Príklad zo života – bežný hodinový styk 100 eur. Hodinka s dominou 800.

Takže, ak by si sa náhodou chcel vydať touto cestou a lákajú ťa práve takéto hry pre dospelých, priprav si poriadny balík.

Foto: Pixabay.com

%d blogerom sa páči toto: