Chcete byť lepší v posteli? 7 tipov, ktoré určite pomôžu!

Milovanie je ako pizza, aj keď nie je práve najlepšia, stále je dosť dobrá. Určite ste aj vy počuli tento „chlapský“ vtip, no pravda je taká, že niekedy dobré milovanie nestačí. Všetci chceme predsa v posteli to najlepšie, no nie?

Na kvalitu intímnych radovánok môže vplývať viacero faktorov, napríklad stereotyp, alebo jednoducho nie je čas poriadne sa venovať našej polovičke.

Hoci sa niektorí môžu považovať za majstrov v posteli, stále je čo zlepšovať a práve preto vám prinášame 7 tipov, ktoré vám pri ďalšej „seanse“ pomôžu.

Nebojte sa použiť jazyk

Trochu dvojzmyselná rada a hneď aj pochopíte, prečo. V prvom rade treba vedieť, že komunikácia je základ a platí to nielen mimo perín, ale aj pod nimi.

Rozprávajte sa so svojim partnerom o tom, čo má a nemá rád. Vieme že sú prípady, kedy sú slová zbytočné, no toto neoľutujete.

Viaceré výskumy ukázali, že ženy potrebujú viac druhov stimulácie, medzi ktoré sa radí aj populárne „jazykové tornádo“.

Skúste to mimo spálne

Toto hovorí samo za seba. Pohodlie postele je na nezaplatenie, no intímne chvíle strávené v obývačke, či na kuchynskej linke sa určite zaradia medzi tie vzrušujúcejšie zážitky.

v posteli

Rutina je zabijak

Každý máme obľúbenú polohu a či chceme alebo nie, môže sa nám stať, že sa na ňu začneme spoliehať až príliš. Nič nie je zlé na vychutnávaní si obľúbenej polohy, no chcelo by to do budúcna aj menšiu zmenu.

Skúste rýchlovku

Nie vždy je čas na romantický večer pri sviečkach. Rýchlovka môže výrazne okoreniť partnerský život a výhodou je, že za chvíľu sa môžete venovať opäť práci, alebo vareniu.

Jessie X

Urobte sa predtým

Nebudeme si klamať, existuje percento mužov, ktorí nie sú so svojim výkonom spokojní. V tomto prípade môže pomôcť, ak si „ponaťahujete gašparka“ tesne pred samotným aktom.

Mužské telo funguje celkom jednoducho a po ejakulácii nastáva doba, kedy sa musia doplniť zásoby. Výsledkom je, že druhé kolo bude trvať o čosi dlhšie.

Tzv. dirty talk

Týmto tipom sa môžete tak trochu postreliť do nohy, no výsledok určite stojí za to. Takzvaný „Dirty Talk“ je jemným umením, ktoré sa môže skončiť blbo, ak to preženiete, alebo ak sa držíte na uzde.

Ak sa vám však podarí nájsť ten správny bod, otvoríte si dvere do úplne nového sveta.

Hračky

Milostný život niekedy môže dôjsť na bod mrazu, no to neznamená, že by tam mal ostať. Niekedy nie je na škodu investovať do rôznych pomôcok či hračiek, ktoré pomôžu spestriť chvíle strávené spolu.

Zdroj: Fatherly | Text: Magazín Pre Teba | Foto: Instagram

One thought on “Chcete byť lepší v posteli? 7 tipov, ktoré určite pomôžu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: