Pi. jún 14th, 2024

Chlapi pozor: Bláznivá vec, čo robia (skoro) všetky ženy po rozchode!

po rozchode

Ženy aj muži sa vedia po rozchode správať inak, než v bežných časoch. Nežnejšie pohlavie má však spoločnú jednu bláznivú vec, ktorú robia (skoro) všetky ženy po konci vzťahu.

Žienka menom Jana Hocking je expertka na randenie, v anglicky hovoriacich krajinách tzv. dating guru. Vo svojom blogovom príspevku na webe News.com.au uviedla jednu bláznivú vec, ktorú robí väčšina žien po rozchode.

Je to stalkovanie svojho bývalého partnera. Kým väčšina mužov sa snaží pretrhnúť väzby a ísť ďalej, ženy, a vraj drvivá väčšina z nich, majú potrebu zbierať informácie o svojom EX.

Spomínaná Mrs. Hocking tiež píše, že toto stalkovanie bývalého sa časom môže zmeniť až na láskavý záujem, ale nespoliehal by som sa na to, hh. Navyše to vo viacerých prípadoch môže byť dokonca intenzívnejšie, než je záujem danej ženy o jej nového partnera.

Expertka na vzťahy to pripisuje trošku aj podstate ženskej povahy. A síce, že ženušky sú od prírody zvedavý druh, ktorý sa sústreďuje na zhromažďovanie údajov.

Dokonca aj samotná Jana Hocking napísala, že robí takéto „ťahy“. Priznala, že potrebuje lepšiu sebakontrolu a hovorí, že „možno všetci musíme odložiť svoje prekliate telefóny“.

po rozchode

Zdroj: Lad Bible | Foto: Instagram/JanaHocking

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *