Frajerka ho prichytila, ako si obzerá baby na nete (VIDEO)

Mnohí ľudia vo vzťahu kontrolujú svojich partnerov takmer pri všetkom. Musia mať prehľad o ich aktivitách nielen v bežnom živote, ale aj na internete. Na to nedávno doplatil priateľ istej Tiffany Kristen, známej zo sociálnej siete Tik Tok. Tá ho totiž rafinovane prichytila, ako si prezerá fotografie príťažlivých báb na Instagrame!

Tiffany jeden večer ležala oproti svojmu priateľovi v posteli s jasným podozrením. Už dlho mala dojem, že si voľný čas v jej prítomnosti kráti prezeraním fotiek iných žien na Instagrame. Rozhodla sa preto poriadne ho nachytať. K nohám si položila malé zrkadielko, vďaka ktorému bola v správnom uhle pohľadu, aby videla, čo jej frajer robí po večeroch na internete.

Tak mala jeho aktivitu pod drobnohľadom a celé video zverejnila na svoj Tik Tok. „Najlepšie“ na tom bolo, že jej frajer tvrdil, že si pozerá obrázky aut. Vždy, keď chcela Tiffany vidieť, aké auto sa mu páči, povedal, že stále túžil po nejakom exotickom a rýchlo preklikol na fotky vozidiel z Googlu. Ukázal jej napríklad krásne športové Bugatti. Keď mobil obrátil naspäť k sebe, tak sa opäť preorientoval na instagramové kočky.

Video malo v čase písania tohto článku vyše 17,5 milióna zhliadnutí a okamžite sa stalo virálnym. Mnohí ľudia odsúdili najmä to, že prichytený frajer o svojej aktivite na internete klamal a považujú to za podvádzanie. Ďalší zas tvrdia, že ide o jasne zinscenovanú scénku s cieľom získať si popularitu. Čo myslíte vy?

Foto|Video: Tiktok/tiffanykristenxo