Hrali v absolútnom prepadáku a SKONČILI: 5 filmov, ktoré hercom zničili kariéru!

Sú filmy, ktoré dokážu hercom kariéru naštartovať do raketových výšok. Napríklad, ako keď sa pred pár rokmi objavila Margot Robbie po boku Leonarda DiCapria vo Vlkovi z Wall Street. No potom sú tu aj také príbehy, ktoré kariéru dokážu úplne zničiť. A to aj dovtedy celkom solídnym hollywoodskym hviezdam!

Vedeli ste o tom, že na hereckú kariéru sa dala aj slávna popová kráľovná Madonna? Bol to však jeden obrovský prepadák. Režíroval to pritom jej manžel Guy Ritchie. Týpek, ktorý má na konte také pecky ako Zbaľ prachy a vypadni (1998), Podfu(c)k (2000) či dva úspešné filmy o Sherlockovi Holmesovi. A nedávno prišiel aj s filmom Rozhnevaný muž v hlavnej úlohe s Jasonom Stathamom, ktorý je považovaný za jeden z najlepších počinov tohto roka.

Asi sa teda pýtate, ako je možné, že jeho tretí film s názvom Stroskotanci z roku 2002 bol taký trapas. Nuž, asi preto, že malo ísť o romantickú komédiu. A keď jeden z najtalentovanejších kriminálnych režisérov ide točiť romantickú komédiu a do hlavnej role obsadí svoju ženu, popovú megastar, nemôže to dopadnúť dobre. A ani nedopadlo – príbeh bol zvozený pod čiernu zem ako kritikmi, tak aj divákmi.

Madonna potom povedala, že si v živote už v žiadnom filme nezahrá. Tento sľub aj dodržala. V nasledujúcom videu spoznáte okrem jej príbehu aj ďalšie 4 prípady, kedy jeden film zničil hercom ich nádejnú kariéru pred kamerou.

Text: Magazín Pre Teba | Foto|Video: YouTube/NerdFix

38 thoughts on “Hrali v absolútnom prepadáku a SKONČILI: 5 filmov, ktoré hercom zničili kariéru!

  1. [url=http://buyclomid.works/]buy clomid for men[/url] [url=http://neurontin.boutique/]neurontin 500 mg[/url] [url=http://neurontintab.online/]gabapentin 215 300 mg[/url] [url=http://nexium.works/]nexium 40 mg over the counter price[/url] [url=http://albenza.shop/]albenza generic price[/url] [url=http://propranololtabs.online/]inderal 120[/url]

  2. [url=https://prazosin.xyz/]prazosin 3 mg[/url] [url=https://trental.cfd/]trental 400 1mg[/url] [url=https://cephalexin.works/]keflex capsules[/url] [url=https://fildena.xyz/]buy fildena 150 online[/url]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.