Jennifer Coolidge ejkejej Stiflerova máma: Čekni, ako vyzerá teraz!

Pri našom nedávnom článku o tom, ako dnes vyzerajú herci z fimu Prci, prci, prcičky, sme trošku pozabudli na jednu z ústredných postáv. Chýba nám tam legendárna Stiflerova máma, ktorú stvárnila herečka Jennifer Coolidge. Pozrite, ako vyzerá teraz!

Stiflerova máma: Najslávnejšia úloha Jennifer Coolidge

Jennifer Coolidge sa narodila 28. augusta 1961 v Bostone. V mladosti študovala (aj) herecké umenie a túžila byť takou úspešnou dramatickou herečkou, ako napríklad Meryl Streep. Sen o úspešnej hereckej kariére jej vyšiel. Len s tým rozdielom, že Jennifer sa do povedomia divákov zapísala skôr ako komediálna herečka.

Svoju prvú menšiu filmovú rolu dostala už v roku 1993, skutočne prelomovým však pre ňu bol rok 1999. Vtedy totiž vznikla prvá časť kultovej série Prci, prci, prcičky a Jennifer sa tam objavila ako Stiflerova máma. A práve vďaka jej postave sa dokonca po celom svete preslávil aj legendárny výraz MCBP, v angličtine MILF.

Stiflerova mama prcicky

Od Prcičiek si zahrala v desiatkách ďalších viac či menej úspešných filmov a seriálov, ale vo väčšine prípadov stvárňovala len vedľajšiu alebo epizódnu postavu. Z najznámejších filmov, v ktorých sa objavila môžeme spomenúť napríklad Zoolander a Pravá blondínka (oba 2001). Pravá blondínka 2 (2003), Moderná popoluška (2004). Klik – život na diaľkové ovládanie (2006), Strašná haluz (tiež 2006), Dr. Dolittle 4 (2008). Za zmienku stojí aj dráma, v ktorej učinkovala spolu s Nicolasom Cageom a Evou Mendes – film Zlý poliš z roku 2009. V 2013-tom si zahrala vo filme V krajine Jane Austenove, o rok neskôr v Alexander a jeho naozaj veľmi zlý deň.

V roku 2020 sa objavila vo filmoch Veľké šéfky alebo Nádejná mladá žena, o rok neskôr pre zmenu v snímke Single All the Way ( v českom vydaní je film pod názvom Jako kúl v plote). Počas roku 2022 tiež natáča viacero filmov a to v auguste 2022 oslávila Jennifer Coolidge už 61 rokov. Vo fotogalérii nižšie si už môžete sami pozrieť, ako Stiflerova máma vyzerá dnes.

P.S. Štefan, díky za námet na článok.

Jennifer Coolidge teraz

Foto: Instagram/Jencoolidge, YouTube