google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Kde majú muži bod G? Budete poriadne prekvapení!

Legendárny bod G je častou témou najmä pri ženách a tí šťastnejší chlapi, ktorí ho u svojej vyvolenej vedia nájsť, sa nemusia báť, že by bola nežnejšia polovička s ich výkonom nespokojná. Ako je to však s týmto zázračným bodom u mužov?

Hneď na úvod – pozor, páni. Ešte predtým, než tento článok ukážete frajerke, priateľke, žene alebo komukoľvek, s kým zdieľate intímne radovánky, predtým si článok poriadne prečítajte, nie je to totiž pre každého.

Bod G u mužov

Mužský bod G je niekedy označovaný aj jednoducho ako prostata. V zásade platí, že väčšina chlapov má tento najvzrušujúcejší bod svojho tela niekde medzi spodnou časťou „nádobíčka“ a konečníkom. Veľkosťou by mala prostata pripomínať napríklad vlašský orech a skladá sa z troch zón.

Prvú zónu, ktorá tvorí až 75 percent prostaty, tvorí tzv. periférna zóna. Ďalších 5 – 8 percent prostaty tvorí tzv. centrálna zóna a zvyšných cca 20 percent tvorí prechodná zóna prostaty.

Prostata u mužov vznika v bábätkovskom veku. Začína ako embryonálny urogenitálny sínus, z ktorého sa neskôr vyvinú močové a reprodukčné orgány. Prostata u dospievajúcich mužov je tvorená hormónmi a vo väčšom sa začína prejavovať počas obdobia puberty.

Ako sme už uviedli vyššie, prostata sa u mužov nachádza medzi spodnou časťou pohlavného nástroja a konečníkom. Nachádza sa vo vnútri mužského tela, konkrétne tesne pod močovým mechúrom. Ako muži starnú, s vekom im zvykne narastať aj prostata.

Práve prostata je u mužov ekvivalentom ženského bodu G a počas milostných hrátok ju môžu milenci nájsť vo vnútri mužovho konečníka, presnejšie niekde v hĺbke dva palce, čo je v prepočte na metrický systém 5 centimetrov. Väčšie vzrušenie u mužov by malo nastať pri jemnom vniku a následnej stimulácii prostaty.

Takže ak vás doteraz zaujímalo, kde presne majú muži bod G, už to viete. Už viete aj to, ako sa k nemu dopátrať a už je na každej partnerskej dvojici, či si okorení spoločné radovánky aj stimuláciou mužskej prostaty.

Zdroj: Medicalnewstoday.com | Foto: YouTube

google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d blogerom sa páči toto: