Kourtney Kardashian má piť jeho semeno 4x týždenne: „Milujem toho doktora!“

Internety horia vo švíkoch. Kourtney Kardashian sa totiž stala virálnou témou číslo 1. Slávna „neviemevlastnepresnečo“ zaujala ľudí nedávnym prehlásením. Podľa jej vlastných slov dostala lekársku radu, že má piť semeno svojho partnera až 4x týždenne…

Kourtney Kardashian je jednou z učinkujúcich sestier v americkej reality šou The Kardashians. Sledovanie života klanu Kardashian patrí medzi najpopulárnejšie programy v USA. Najnovšie je témou číslo 1 nedávne vyhlásenie Kourtney, ktorá bola pred divákmi na konzultuácii u lekára.

Na tejto návšteve ju sprevádzal jej nový manžel. Ak by niekto nevedel, jej manželom je hudobník Travis Barker. Známy bubeník punkovej skupiny Blink 182, ktorý má mnoho spoluprác aj so súčasnými rapermi a interpretmi.

Keď boli čerství manželia (vzali sa v apríli 2022 – pozn. red. ) na lekárskej konzultácii ohľadom plodnosti a reprodukcie, Kourtney sa divákom zverila, aké nečakané rady dostala pri jednej dávnejšej lekárskej konzultácii na rovnakú tému.

Lekár mal Kourtney Kardashian poradiť, aby 4x týždenne pila semeno manžela Travisa Barkera kvôli lepšej plodnosti. Keď túto historku počul samotný Barker, so smiechom poznamenal: „Milujem toho doktora.“

Kourtney Kardashian a Travis Barker

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/Kourtneykardash, Instagram/Travisbarker