Modelka randí iba s mužmi, ktorí jej pred prvým rande donesú IQ test

Ahoj, možno si už zachytil alebo zachytila funny story, ktorá v posledných dňoch koluje internetom. Ak ešte nie, zoznám sa s modelkou menom Candice Kloss. Tá sa stala virálnou, pretože si od mužov pred prvým rande pýta IQ test.

Ak nás naše zdroje neklamú, ako prvý túto zaujímavú story priniesol web Daily Mail. 21-ročná Only Fans modelka menom Candice Kloss síce vyzerá na pohľad ako „tuctová“ umelá barbie, pozor, má však IQ 136.

Ako uvádza spomenutý portál, IQ v rozpätí 120-140 je vnímané ako veľmi vysoká inteligencia, nad hranicou 140 už ide o génia.

Candice Kloss

Práve preto, že sama má vysoký inteligenčný kvocient, Candice hľadá seberovného partnera. Robí to však poriadne nekonvenčným spôsobom, keďže si od mužov pýta IQ test už pred prvým rande. Podľa jej vlastných slov to robí kvôli tomu, aby hneď vedela, či by malo zmysel aj prípadné druhé rande.

Zaujímavé je, že napriek svojmu vysokému IQ sa táto mladá baba živí ako Only Fans modelka. Pre mnohých bude určite zaujímavý aj jej Instagram, kde má v čase písania článku 111 tisíc followerov.

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/Candice Kloss