Najlepší sexuálny vek ženy? Výsledok ťa poriadne prekvapí!

Keď príde na milovanie a partnerky v posteli, každý chlap preferuje niečo iné. Niekto má rád mladšie baby, niekto stredný vek a niekoho zase priťahujú staršie samičky. Aký je však najlepší sexuálny vek ženy podľa prieskumov?

Touto problematikou sa zaboberala nedávna štúdia, ktorá sa okrem iného zamerala aj na to, v akom veku sú ženy v sexe najlepšie, respektíve kedy si ho najviac užívajú.

Výskum pod záštitou Natural Cycles vyspovedal hneď 2 600 žien ohľadom sexu a erotiky. Prevádzkovatelia tejto štúdie rozdelili ženušky na tri kategórie podľa veku:

mladé (do 23 rokov)

stredný vek (23-35)

staršie (36 a viac)

V akom veku sa žena cíti najviac sexy?

V skupine do 23 rokov sa 7 z 10 žien cítilo sexy. Z báb/žien v strednom veku to boli len 4 z desiatich, ale vo veku 36 rokov sa až 8 z desiatich žien cítilo sexy.

A čo vyvrcholenie a kvalita styku?

Odborníkov v tejto oblasti to neprekvapí, ale niektorých možno áno. Staršie ženy ľahšie dosahujú orgazmus a tiež si užívajú lepší sex ako tie mladšie. Ako sa hovorí, skúsenosti sú na nezaplatenie.

Späť k číslam.

V skupine starších žien bolo 60% percent tých, ktoré sú pravidelne spokojné so svojimi vyvrcholením. A až 86 percent žien, ktoré majú 36 rokov a viac, uviedlo, že v období posledného mesiaca zažili skvelý sex.

Stredná skupina (23-35 rokov) už bola na tom o čosi poslabšie. Pravidelný a kvalitný orgazmus dosahuje len 50 percent respondentiek a 76 percent z nich uviedlo, že za posledný mesiac prežili skvelý sex.

Paradoxom je, že mladšie baby, ktoré sú často terčom mužských pohľadov a chúťok, si milovanie neužívajú tak, ako ženy, ktoré už nejaké tie erotické a posteľné skills nazbierali. Z mladých báb len každá druhá dosahuje vyvrcholenie pri styku a len 56 percent uviedlo, že za posledný mesiac zažilo skvelý sex.

Čo z toho vyplýva pre chlapa, ktorý hľadá ženu do postele?

Ak si chceš užiť kvalitný sex so ženou, ktorá si ho poriadne užije tiež, hľadaj partnerku vo veku 36-40 (+/-). To je totiž najlepší sexuálny vek ženy , aspoň podľa najnovšieho prieskumu.

Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: