Najprv hrali v péčku: 5 slávnych hercov, ktorých kariéra začala pikantne!

Aj známe osobnosti majú mnoho pikantných tajomstiev. Kariéra viacerých z nich možno nezačala práve tak, ako by si predstavovali. To platí aj o dnes svetovo uznávaných slávnych hercoch a herečkách. Niektorí z nich totiž rozbehli svoju kariéru v erotických tónoch.

Dnes uznávaný akčný hrdina Jackie Chan sa sám otvorene priznáva, že ako mladý začínal v jemnom filme pre dospelých.

Označuje ho ako péčko z toho dôvodu, že na tú dobu šlo o poriadne pikantné zábery. Vyjadril sa však, že túto prácu zobral, aby mal z čoho platiť účty.

Ťažko povedať, akú motiváciu mal Terminátor Arnold Schwarzenneger na nafotenie nahých aktov do gay magazínu. Tieto fotky vznikli ešte v časoch, keď bol známy iba ako Mr. Olympia s oceľovými svalmi.

V spoločnosti sa dodnes vedú diskusie o tom či sa to dá označovať za po*no snímky, keďže boli zhotovené profesionálnym umeleckým fotografom.

5 slávnych hercov, ktorí začali v péčku.

V erotickom filme začala svoju kariéru aj Cameron Diaz. Nádherná herečka tento počin neskôr oľutovala, a keď sa o dva roky neskôr preslávila svojou úlohou v komédii Maska (1994), tak vyhrala súdny spor s produkčnou spoločnosťou a práva na túto snímku odkúpila.

Po čase sa však predsa len video objavilo na internete a nájsť ho tam môžete určite aj dnes.

Viac o ostatných slávnych hercoch, ktorých kariéra taktiež začala pikantnosťami sa dozviete v nasledujúcom videu z YouTube kanála NerdFix.

Text: Magazín Pre Teba | Foto|Video: YouTube

38 thoughts on “Najprv hrali v péčku: 5 slávnych hercov, ktorých kariéra začala pikantne!

  1. [url=https://drugstore.email/]reputable online pharmacy reddit[/url] [url=https://accutanetab.online/]accutane rx[/url] [url=https://cialisqtabs.quest/]cialis online price comparison[/url] [url=https://viagraetabs.quest/]where to buy sildenafil in canada[/url]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.