Násilník a odsúdený vrah? Keanu Reeves, ako ho nepoznáte!

Keanu Reeves je vo filmoch väčšinou tým dobrým a pozitívnym hrdinom. Či už išlo o rolu vyvoleného v boji proti strojom v trilógii Matrix alebo o úlohu zabijaka – pomstiteľa Johna Wicka. Aj on sa však vo svojej bohatej filmovej kariére objavil v pozícii, ktorú mu fanúšikovia takmer ani nedokážu uveriť. Veď uznajte sami. Mohol by byť tento príjemný herec a podľa informácií zo zákulisia takisto aj dobrý človek, nenásytným násilníkom?

Takmer dokonalý zločin je film z roku 2000, ktorý hovorí o mladej vdove menom Annie Wilson. Tú si zahrala Cate Blanchett. O Annie sa vie, že dokáže vidieť budúcnosť a tým si aj tajne zarába na živobytie potom, čo jej manžel nešťastne zahynul.

Mestečkom, kde Annie so svojimi deťmi žije, otrasie vražda mladej, koketnej ženy. Jej zosnulé telo sa nájde v rybníku na pozemku rasistického násilníka menom Donnie. Ten bije a kruto týra vlastnú manželku, ktorú popritom vo veľkom podvádza. A jednou z jeho mileniek bola aj zavraždená Jessica.

A práve násilníka Donnieho tu hrá Keanu Reeves, ktorý je za spomínanú vraždu aj obvinený a odsúdený. Verili by ste tomu? Ide o jednu z mála úloh, ktorá sa k jeho charakteru vôbec nehodí. Dá sa povedať, že postava „zlého chlapa“ v jeho podaní vyznieva až komicky.

Keanu Reeves vo filme takmer dokonalý zločin.

Posúďte sami, keď si Takmer dokonalý zločin pozriete na vlastné oči. Alebo ste ho už videli? Ak nie, tak tu máte aspoň krátku ukážku v podobe traileru.

Text: Magazín Pre Teba | Foto: YouTube

30 thoughts on “Násilník a odsúdený vrah? Keanu Reeves, ako ho nepoznáte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.