Nebojí sa toho: TOP filmy, v ktorých sa Rachel z Priateľov ukázala nahá!

Nedávno sme vám priniesli výber scénok z filmov, v ktorých sa ukázala bez šiat obľúbená Angelina Jolie. Dnes pokračujeme ďalšou známou a nemenej obľúbenou Jennifer Aniston. Tú ľudia spoznali najmä vďaka úlohe Rachel v sitcome Priatelia. Táto rola jej vyniesla okrem svetovej popularity aj ďalšie zaujímavé herecké príležitosti. No a v niektorých filmoch ukázala viac než dosť a skončila pred kamerou takmer nahá.

Jennifer Aniston si napriek neustálym ponúkam nafotiť niečo naozaj pikantné svoje telo strážila ako veľké tajomstvo. Nie je ani až tak veľa filmov, v ktorých by toho ukázala viac. Maximálne tak v spodnom prádle.

V dvoch filmoch sa však režisérom predsa len podarilo ju vyzliecť. Ide o snímky Rozchod! a Marley a Ja.

V týchto prípadoch sa však aj tak úplne odhalená ukázala iba zozadu. Aj tak to bol pre všetkých ľudí na pľaci a neskôr aj pred obrazovkami určite božský pohľad.

Úplne bez zábran sa v posteľovej scéne s Jakom Gyllenhaalom ukázala vo filme Poctivé dievča. V tienistej scénke toho však nie je vidieť až tak veľa.

To všetko však už môžete zistiť sami vďaka odkazu pod týmto textom. Tam sa dopátrate ku všetkým pikantnejším scénam, ktoré Jennifer Aniston kedy natočila. Za zmienku na záver určite stojí jej sexi taneček vo filme My sme Millerovci.

Jennifer Aniston nahá vo filmoch veľakrát nebola.

Jennifer Aniston takmer nahá na pikantných scénach z filmov >>TU<<

Text: Magazín Pre Teba | Zdroj: Showbiz.cz | Foto: YouTube

40 thoughts on “Nebojí sa toho: TOP filmy, v ktorých sa Rachel z Priateľov ukázala nahá!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.