Pozval som na rande staršiu HOT ženu: Krv, pot a slzy, ale žádné mazlení!

Toto je storytelling o mladom chalanovi, ktorému sa nejakým zázrakom podarilo dostať k sebe domov na rande staršiu a nesmierne krásnu ženu. Bolo v tom všetko. Krv, pot a slzy, ale žádne mazlení!

Nielenže som nedosiahol ani len na prvú métu, bol som len ten malý chlapec na tribúne

Linda mala cez 40, ale postavou by tromfla aj o polovicu mladšie baby. Príkladne sa starala o svoj zovňajšok a ako sa neskôr ukázalo, aj tie najtajnejšie miesta na jej tele boli vo vynikajúcej forme. Na našom prvom rande som sa však do „zeme zasľúbenej“ nedostal ani omylom.

Nielenže som nedosiahol ani len na prvú métu, bol som len ten malý chlapec na tribúne, ktorý s otvorenými ústami zízal na to, čo sa vôkol neho deje. Ale poďme od začiatku.

Pozval som na rande staršiu HOT ženu

Linda mala prísť ku mne. Dodnes neviem, ako sa mi to podarilo. Nechápem, čím som ju presvedčil, ale mala prísť a išli sme si spolu pozrieť film. O všetko som sa postaral. Nakúpil vínko, pozrel si zostrih Dva a pol chlapa, nech sa naladím na správnu náladu, a čakal som na jej príchod.

Keď prišla, bola krásna, príťažlivá a kým sme boli len u mňa v kuchyni, veľmi dobre sa nám spolu kecalo. Popili sme nejaké tie poháriky vínečka. Všetko išlo skvele a tak sme išli na gauč pozerať ten film…

Sedkáme si na gauči, film už nejakú polhodinku ide. Ja sedím kúsok vedľa nej. Odrazu ma pochytil extrémny záchvat paniky. Hlavou mi prebleslo, čím všetkým si už ona musela v takýchto situáciách prejsť.

A došlo mi, že ja som pri nej vlastne iba holobriadok s mliekom na brade. Ďalšiu polhodinu som sa vo vnútri hecoval, aby som sa konečne odvážil spraviť nejaký prvý krok.

Bál som sa. Triaslo ma ako „tehdá“ po štvrtom absťáku. A potil som sa tak, že moje podpazuchové arómy musela cítiť aj tá večne nasratá susedka, čo býva o 4 poschodia nižšie. A potom to prišlo! Urobil som malý krok pre človeka, ale veľký pre ľudstvo.

Pozval som na rande staršiu HOT ženu

Skrátka a dobre, rozhodol som sa ju objať okolo ramien. Samozrejme, ako pravý chlap a teda hlavne nenápadne a uvoľnene. Realita bola taká, že som bol nenápadný asi ako beznohý vozíčkar na košickom maratóne a uvoľnený ako „zadné vrátka“ tvojej priateľky, keď jej ho tam chceš šupnúť bez krému.

Nakoniec som sa predsa len odhodlal a tú moju grambľavú ruku som jej zavesil okolo krku. CHUDÁK ŽENA. Bolo to trápne, kŕčovité a dlane sa mi potili tak, že by som farárovi v Očovej mohol dva týždne holými rukami dolievať svätenú vodu do krčahu.

Vieš, tie scény z filmov, kedy je nesmelý chmuľo na rande s kočkou a počas filmu ju neohrabane skúsi objať okolo pliec, zrazu nabrali úplne nový rozmer. Tým nesmelým truľom som totiž bol ja sám a bola to katastrofa.

Bolo v tom všetko – krv, pot a slzy

Pozval som na rande staršiu HOT ženu

Neuveríš, ale neskôr sme si pozreli film „až do šťastného konca“ (If you know what I mean)

Čuduj sa svete, napriek tomuto fatálnemu prvému rande mi Linda dala ešte asi dvanásťkrát šancu. A zhruba asi na ten trinásty pokus som sa konečne pochlapil a osmelil.

A nakoniec sme dokonca spolu aj vykročili „na ihrisko“ a dostal som sa aj na štvrtú métu a neskôr sme si ten film pozreli „až do šťastného konca“, if you know what I mean.

Kažodpádne, poučenie z tohto príbehu je nasledovné. Čávo, nevolaj babu a ani ženu na rande, pokiaľ si sám nesmelý a vystresovaný ako dvanásťročné dievča pri prvom menštruačnom cykle. Je to strata času pre teba i pre ňu.

Pozval som na rande staršiu HOT ženu

Text: MagazinPreTeba.sk | Foto: Pixabay.com, YouTube

3 thoughts on “Pozval som na rande staršiu HOT ženu: Krv, pot a slzy, ale žádné mazlení!

  1. Napísal som list chcel som dať do schránky ale nikto nebol doma tak krčme som sedel jej otcom kúpil dva piva mi pohovotil čo sa stalo jej máme veľmi smutné je povedal som úprimnú sústrasť a povedal som nech mi napíše na messenger povedal mám ku nechať nech sa vypláca a potom mi určite napíše ale neviem či mi napíše povedal je veľmi sám jej otec nemá ženu Zuzka je stoho veľmi smutna napísal som list som chcel dať ale mislel som nesú doma tak som nasrvaty išiel do krčmy som prišiel opití nahnevaný krčmy povedal dám inokedy list povedal trocha tu budú musia ešte nejaké veci vibsvit potom pôjdu do Holandska som nasrvaty zúfalý neviem čo robit bože

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: