Prenajíma cudzím ľuďom druhú stranu postele: Koľko na tom mesačne vytočí?

Prenajíma cudzím ľuďom druhú stranu svojej manželskej postele. Viete si predstaviť spať vedľa úplne neznámej osoby? Tento netradičný nápad na podnikanie jej ale vynáša mesačne pekné peniažky!

36-ročná Austrálčanka Monique Jeremiah sa dala na tzv. hotbedding. Týmto termínom sa označuje, keď človek prenajíma druhú časť svojej manželskej postele.

Podľa nej je to perfektná možnosť, ako si privyrobiť. Najmä vtedy, ak obaja dodržiavajú hranice, hodnoty a rešpektujú priestor toho druhého.

Tvrdí žena, ktorá prenajíma cudzím ľuďom časť svojej postele a zároveň sa v Austrálii stala TV osobnosťou v šou Farmer Wants A Wife 2023.

Prenajíma cudzím ľuďom

Monique sa ďalej vyjadrila, že je sapiose*uálka, čo znamená, že ju viac priťahuje inteligencia, než fyzično. Preto rada uprednostní pred spaním konverzáciu s neznámym a k ničomu inému medzi spiacou dvojicou nedochádza.

Austrálčanka priznala, že si týmto dokáže privyrobiť mesačne popri svojej práci až 500 austrálskych dolárov. Pri súčasnom kurze je to v prepočte na našu menu zhruba 300 eur. O jej netradičnej brigáde písali aj známe weby ako napríklad Lad Bible alebo dokonca The New York Post.

Tak čo poviete na hot bedding, je to dobrý nápad na podnikanie? Dajte nám vedieť do komentárov, čo si o tom myslíte, budeme radi.

Zdroj: Lad bible | Foto: Instagram/Monique.jeremiah.australia

%d blogerom sa páči toto: