Priznanie 16-ročného Tomina: Ako som sa PRED VŠETKÝMI urobil nad smetným košom

Nedávno sme s partiou spomínali na netradičné zážitky z mládí. O jeden z nich sa podelil Tomino, ktorý sa urobil nad smetným košom. Prečítajte si, ako TO 16-ročný borec pri svojej posteľnej premiére hodil do smetného koša. Navyše, aj za pohľadu príbuzných.

Bolo to v roku pána, keď som mal sladkých 16. Mal som len tri túžby v živote.

1 – Nebyť panic

2 – Mať cigy aspoň do ďalšieho dňa

3 – Nech tatko nezistí, že som nebol v škole.

Práve v momente, keď sa mi konečne plnilo želanie číslo 1, však moje šťastné vyvrcholenie prebiehalo úplne inak, než som si predstavoval.

S babou sme boli v najlepšom v posteli v mojej detskej izbe. Ku kvalite toho premiérového aktu sa nejdem radšej ani vyjadrovať.

A keď už TO na mňa prichádzalo, tak som zrazu započul, ako môj tatko už parkuje auto pri dome a brutálne som spanikáril. Lebo samozrejme, že som mal nejaký prúser, tak mi oco takéto srandičky na domácej pôde zakázal.

V panike a strese som vybehol von z tej baby a snažil som sa spolu s ňou zdrhnúť rýchlo z mojej izby, že sa ideme niekam schovať. Tento úžasný zážitok však skončil tým, že počas tohto „úteku z Alcatrazu“ na mňa príšla slabšia chvíle (stříkej, vole, stříkej) a.. spravil som sa do smetného koša pred zrakom všetkých zúčastnených, lebo ako na potvoru, tatko zrovna otvoril dvere a neprišiel domov sám.

Tento zážitok však na mne našťastie nezanechal žiadne vážne psychické stopy a odvtedy už zvládam vyvrcholenie nad smetným košom bez problémov, hh.

Majte pekný víkend, priatelia.

Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: