Prostitútka – domina „zviedla“ hviezdu Manchestru City: Jej slová pobavili celý internet!

Zaujímavý príbeh priniesol zahraničný portál Sport Bible. Profesionálna domina zviedla po víťaznom zápase hráča Manchestru City a jej opis situácie je hitom internetu – „Doniesol mi tričko City. Ja som mu za to predviedla divadlo snov.“

Hviezdny tím Manchester City nedávno rozstrieľal tradičný anglický klub Leeds United pomerom 7:0. Krátko po zápase sa na titulné stránky britskej tlače a online portálov dostala žena menom Mistress Estee.

Pekná bruneta s anglicko-francúzskymi koreňmi sa živí ako profesionálna domina. Ak by niekto nevedel, je to spoločníčka, ktorá pánom ponúka „služby“ dominantnej ženy.

Mistress Estee je v erotickom priemysle celkom známym menom, ale jej „aférka“ s hráčom City ju dostala do ešte širšieho povedomia verejnosti.

Na Tik Tok totiž pridala (nie len jedno) video, v ktorom odhalila, že po spomínam zápase City vs Leeds ju navštívil jeden z hráčov Manchestru City.

Pozornosť vzbudil najmä jej vtipný opis situácie: „On mi priniesol dres City. Ja som mu za to predviedla divadlo snov.“

Jej spomínané videá z Tik Toku, v ktorých opisuje aférku s hráčom Manchestru City, sa mi zatiaľ nepodarilo vložiť do článku (pracujeme na tom).

Ak chceš, zatiaľ si ich teda môžeš pozrieť priamo v článku Sport Bible – odkaz na konci.

Ktorý hráč Citizens využil jej služby, to 19-ročná domina neuviedla.

P.S. Ak by niekto nevedel, jej slová o „Divadle snov“ nie sú len reklamou na jej erotické služby, ale tiež podpichnutie mestského rivala Citizens – Manchestru United. Domáci štadión United má totiž prezývku Divadlo snov.

Zdroj: Spotbible.com | Foto: Instagram/Mistress Estee