Prvý článok šéfredaktora: MagazinPreTeba.sk

Ahoj, milý čitateľ. Toto je prvý článok šéfredaktora Magazínu Pre Teba. Dostal si sa až sem, takže to asi myslíš vážne. Dovoľ mi predstaviť sa ti. Volám sa Tomáš. 

Prvý článok šéfredaktora: Magazín Pre Teba

Som obyčajný chalan vo veľkom svete, ktorý je fanúšikom dobrých kníh, rýchlych áut, svojej ženy a slovenských raperov Rytmusa, Separa a Majka Spirita. A frajerka mi tu pindá, že mám pridať aj The Doors a Michala Davida. Vraj sme „deti ráje“, haha. 

No nič…

Som vo všetkom úplne obyčajný, ale jedna vec ma oddeľuje od iných. A tou je to, že ja milujem svoju prácu. Vždy som musel mať prácu, ktorá ma baví, napĺňa a slúži k niečomu. Tak ako inštalatérova práca je dať dokopy kúpeľňu, mojou prácou je tvorba článkov pre ľudí. Pre Teba. 

Marián Gáborík raz o hokeji povedal, že to nie je šport, ale entertainment (zábava). A vtedy som vďaka jeho slovám pochopil, že aj ja hrám tú istú hru, len na inom ľade. Mojim „ľadom” sú samotné texty a „gólom” je radostná emócia z výborného článku. Ďakujem ti, „Brambor“.

Prvý článok šéfredaktora

Prečo práve tento názov?

Na profesionálnej úrovni sa ako redaktor a šéfredaktor venujem tvorbe článkov cez 8 rokov. Prešiel som si viacerými vydavateľstvami a každé z nich bolo v niečom skvelé. Osobne som sa najlepšie cítil tam, kde som mohol byť slobodný. Následne sa cesta vyvinula tak, až som pochopil, že úplnú slobodu tvorby budem mať iba na tomto webe, ktorý som vytvoril.  

Toto je on. Volá sa Magazín Pre Teba. Slovo magazín je odkazom na vydavateľstvo, v ktorom som pracoval kedysi a ktorému budem navždy vďačný. Ozvlášť tebe Ondro, ak niekedy uvidíš tieto riadky. Ak budem mať cestu okolo, veľmi rád ťa zavolám na pivo a dobrý steak. A ktovie, možno ešte raz dáme u teba NHL-ku ako za starých čias. 

A ešte v jednej veci sme iní

Tento web vznikol na to, aby sa snažil prinášať čitateľom výborný obsah. A ešte v jednej veci sme iní. Ukazovateľom našej kvality je záujem čitateľov. O tom, či je článok z tohto webu výborný alebo nie, rozhoduješ iba ty, milý čitateľ. Ja som tu Pre Teba a predstavujem ti mnou vytvorený magazín. A síce nepoznám tvoje meno, ale prajem ti krásny deň a ďakujem za tvoj čas. 

S pozdravom Tomáš.

Text: MagazinPreTeba.sk | Foto: YouTube, Pixabay.com

One thought on “Prvý článok šéfredaktora: MagazinPreTeba.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.