google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Rozprávka na dobrú noc? Ronaldo chce prestúpiť do Barcelony! 

Niežeby som neveril týmto prestupovým fámam, ale neverím. Ako raz povedal Šoko, si protirečím, ale rád. Takže milé deti, dnes si povieme relatívne aktuálnu rozprávočku o tom, že Cristiano Ronaldo chce prestúpiť do Barcelony. Údajne, samozrejme.

Cristiano Ronaldo je známy portugalský futbalista, ktorého asi netreba bližšie predstavovať nikomu. Nedávno oslávil svoj jubilejný 700. gól, ale zhodou okolností to bol len jeho prvý presný zásah v tejto ligovej sezóne (7 zápasov, 1 gól).

Kapitán portugalskej reprezentácie prechádza momentálne ťažkým životným obdobím. V apríli 2022 jemu a jeho žene Georgine zomrelo jedno z novonarodených dvojičiek (chlapec).

Táto bolestivá strata v rodine sa ukázala aj na ihrisku. Momentálne Ronaldo ani zďaleka nie je takým rozdielovým hráčom, ako bol on sám a jeho fanúšikovia zvyknutí.

Ronaldo chce prestúpiť do Barcelony

Pribúdajúci vek, spomínaná tragická udalosť a následná strata formy spôsobili, že Ronaldov opätovný návrat do United zatiaľ neprináša také výsledky, ako sám hráč čakal.

Práve preto sa v posledných dňoch a týždňoch intenzívne špekuluje o jeho prestupe. A tu sa dostávame ku spomínanej „rozprávke na dobrú noc“.

Najnovšie fámy hlásia, že Ronaldo chce prestúpiť do Barcelony

V súvislosti s Ronaldovým druhým odchodom z United sa spájajú najrôznejšie destinácie. Katar, americká MLS, ale tiež napríklad anglická Chelsea a najnovšie dokonca katalánsky veľkoklub FC Barcelona.

Ronaldo bol dlhé roky hlavnou hviezdou a kanonierom v rivalskom Reale Madrid. Práve preto jeho možné spojenie s tímom Blaugranas vzbudzuje veľké vášne u oboch fanúšikovských táborov.

Ronaldo chce prestúpiť do Barcelony

Osobne neverím tomu, že by tento prestup mohol byť realitou, pretože by (zrejme) nebol prínosom ani pre Barcelonu, ani pre Ronalda. Ešte možno keby do Barcelony cez leto neprestúpil 34-ročný Lewandowski, tak možno, ale v aktuálnej situácii určite nie.

(Nielen Ronaldov) agent sa stretol s vedením Barcelony

Teórie o tom, že by CR7 mohol prestúpiť do Katalánska vznikli po tom, čo anglickí novinári v jednej z reštaurácií v Manchestri uvideli jeho agenta Jorge Mendesa so zástupcami vedenia Barcelony. Okamžite sa začalo špekulovať, že by sa mohlo jednať o budúcnosti Ronalda, ale Jorge Mendes zastupuje aj iných hráčov.

Z tých, o ktorých by mohla mať Barcelona vážny a reálny záujem, sa skloňuje najmä meno hráča Manchestru City Bernarda Silvu. A nechcem sa hrať na chytrého, ale 28-ročný Portugalčan by bol oveľa logickejšia voľba aj z pohľadu vedenia Blaugranas, no nie?

Bernardo Silva

A teraz trošku zábavy – Ako by vyzeral Cristiano Ronaldo v drese FC Barcelona?

Foto: YouTube

google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d blogerom sa páči toto: