Prečo cvičil 8 hodín denne a koľko mal žien v posteli? 10 faktov o Charlie Sheenovi!

Hviezda seriálu Dva a pol chlapa žila naozaj bujarým životom, o čom ťa presvedčí aj týchto 10 faktov, ktoré si o známej celebrite možno netušil.

Charlie Sheen sa preslávil tiež ako seriálový zvodca Charlie Harper z Dva a pol chlapa. Počas svojho života však toho vo svete filmu zažil oveľa viac. A čo to súkromie?

Páni, veď tento chapík mal údajne toľko žien, že to ani nedokáže zrátať. Prečítaj si 10 najzaujímavejších faktov o tomto hollywoodskom zázraku.

10 faktov o Charlie Sheenovi.

TOP 10 faktov o Charlie Sheenovi

  • Poriadny “kvietok“ bol už v mladosti, keď ho vylúčili zo strednej školy potom, čo ho zatkli za podvody s kreditnými kartami
  • Keďže je veľkým fanúšikom baseballu, tak v roku 1996 skúpil väčšinu sedadiel za ľavou stranou ihriska na štadióne Anaheimu. A to iba preto, aby spolu so svojimi dvoma priateľmi chytili loptičku. 6500 dolárov vyhodil von oknom, pretože sa k nim žiadna nedostala
  • Svoju hviezdu na chodníku slávy v Los Angeles získal už v roku 1994 a do roku 1998 údajne minul na alkohol, drogy a prostitútky 500 000 dolárov. Koľko minul po následnej odvykačke už nie je známe…
  • Kvôli úlohe vo filme Horúce Strely 2 z roku 1993 cvičil denne vraj až 8 hodín. To aby mohol čo najlepšie napodobniť Sylvestra Stalloneho.
  • Vo svojom živote urobil mnoho chýb a obrovskú aj v súvislosti s hereckou kariérou, keď v roku 1994 odmietol úlohu väzňa Andyho Dufresna v kultovom (a podľa mnohých rebríčkov aj najlepšom) filme – Vykúpenie z väznice Shawshank
Toto mohol byť Charlie Sheen, ale…odmietol
  • Charlie Sheen je milovníkom tetovaní na svojom tele ich má minimálne 12. Napr. aj obrovského draka so slnečnými okuliarmi.
  • Má strach z vtákov, konkrétne z čajok, ktoré naháňali hrôzu aj jeho postave v seriáli Dva a pol chlapa.
  • Keď už sme spomenuli Dva a pol chlapa, tak je nutné povedať, že za jednu časť bral ku koncu Charlie 1,8 milióna dolárov. Keď požadoval zvýšenie platu na 3 milióny za jednu epizódu, tvorcovia to odmietli. On ich verejne dourážal a tak ho vyhodili.
  • Raz chcel škandalózny herec poslať svoje telefónne číslo Justinovi Bieberovi v privátnej správe, no omylom ho zdieľal verejne na Twitteri. Šialenstvo, ktoré sa na jeho linke potom rozpútalo ho prinútilo číslo okamžite zmeniť.
  • Podľa jedného zo svojich vyjadrení mal v živote viac ako 5000 žien a tak ho časopis Maxim v roku 2015 zaradil na 2. miesto v TOP 10 žijúcich legiend milovania.
10 faktov o Charlie Sheenovi.

Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d