Št. máj 23rd, 2024

Väčšina mužov robí v posteli rovnakú chybu, hovorí 26-ročná kráska!

rovnakú chybu

Je šialené, že väčšina mužov robí v posteli tú istú rovnakú chybu,“ tvrdí 26-ročná kráska Annie Knight. Táto kočka sa nedávno na nete “preslávila” tým, že spala s 300 ľuďmi za rok. Takže môže porovnávať. Teraz upozorňuje na chybu v posteli, ktorú vraj robí vačšina mužov.

Austrálčanku Annie Knight sme vám bližšie predstavili už pred pár mesiacmi. Vtedy sa preslávila po internete tým, že sa podľa vlastných slov vyspala s viac ako 300 rôznymi ľuďmi za jeden kalendárny rok. Nielen s mužmi, ale aj so ženami.

Najnovšie je jej body count (počet milencov) údajne na čísle 500, čo sa týka chlapov. Annie tvrdí, že väčšina mužov robí v posteli rovnakú chybu.

Tou je, že sa svojimi prstami málo venujú partnerke. Upozorňuje aj na to, že len minimálne percento chlapov napríklad hľadá u ženy bod G.

rovnakú chybu

Aktuálne má Annie už stálych milencov a nestrieda partnerov. Podľa nej muži podceňujú predohru. Doslova uvádza, že je až šialené, koľkí nevedia, ako ženu potešiť prstami.

Zároveň dodáva, že takmer nikto zo spomínaných 500 mužov nehľadal miesto jej najväčšieho potešenia. Áno, reč je o bájnom ženskom bode G.

Annie ale mužské pokolenie z nevedomosti neobviňuje: „Nič nevedia, ale nemôžete ich viniť. Pretože to nie je tak, že by ich to niekto učil. Vyrástli na filmoch pre dospelých a myslia si, že to tak je.“

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Instagram/Anniekknight

Related Post