Janka z Trenčína: Za nás najkrajšia športová redaktorka na Slovensku!

Janka z Trenčína je mladá sympatická baba, ktorú viacerí z vás už určite zaregistrovali. Dobre ju poznajú fanúšikovia trenčianskej Dukly, ale aj diváci (nielen športu) na TA3. Nielenže táto kráska skrýva v sebe oveľa viac talentov, za nás je jednoznačne najkrajšia športová redaktorka na Slovensku.

Ak ste ešte nemali tú česť, zoznámte sa. Janka z Trenčína, celým menom Janka Danková, pôsobila dlhých desať rokov ako redaktorka slovenského hokejového klubu Dukla Trenčín.

Písala popritom aj pre viacero (nielen) športových webov a v súčasnosti ju môžeme vidieť na obrazovkách spravodajskej televízie TA3. Tam pracuje ako redaktorka.

Okrem novinárských kvalít sa môže pochváliť tým, že je napríklad veľmi šikovná ilustrátorka. Nie je to tak dávno, čo sa na Instagrame stali známe jej kresby. Dokonca ilustrovala aj niekoľko publikácií pre deti.

Janka z Trenčína je pomerne obľúbená na Instagrame. Sleduje ju tam bezmála 6 tisíc fanúšikov. Vo svojom bio má uvedené, že miluje umenie, knihy a prírodu.

Nie je veľa krásnych žien, ktoré majú rady hokej, ale Janka je práve jednou z takýchto úžasných výnimiek. V pomyselnej ankete najkrajšia športová redaktorka na Slovensku dávame svoj hlas práve Janke.

Nasledujúca fotogaléria vás o tom jednoznačne presvedčí. Ak nesúhlasíte, kľudne nám dajte vedieť, ktorá slovenská športová redaktorka je krajšia.

Janka z Trenčína – za nás najkrajšia športová redaktorka na Slovensku

Foto: Instagram/Janka.dann

%d blogerom sa páči toto: