Táto žena má vraj najkrajšiu “mušličku” v krajine: Ako na to prišli?

Ženské súťaže krásy nie sú ničím výnimočné a organizujú sa v takmer každej krajine sveta i celosvetovo. Súťaž o najkrajšiu „mušličku“ v krajine však už štandardná nie je. Zoznámte sa s držiteľkou jedinečného titulu – Brazílčanka Maite Sasdelli.

Maite Sasdelli je brazílska modelka, ktorá získala fanúšikov na online platformách ako Twitter, Reddit alebo Only F. Ešte predtým, než sa stala virálnou a online známou, preslávila sa ziskom titulu v súťaži krásy Mais Bonita Brasil. Ako však už ukazuje názov článku, nešlo o klasickú súťaž krásy, ale súťaž o najkrajšiu.. ehm ehm..

Maite Sasdelli spomínanú súťaž o najkrajšiu „mušličku“v krajine vyhrala a odvtedy sa jej v online priemysle skvele darí. Nedávno o nej dokonca známy portál Daily Star napísal, že na Only F si vie vygenerovať príjem v desiatkach tisíc eur.

Zaujímalo by nás, ako presne prebiehal casting do spomínanej súťaže a aké kritéria rozhodovali o úspechu či neúspechu prihlásených pič*ek, teda žien.

Pre tých z vás, ktorí nepoužívajú vyššie zmienené platformy máme dobrú správu. Maite má aj Instagram, kde ju sleduje cez 80 tisíc ľudí. Odkaz naň nájdete na konci článku. Kým nemáme fotky ako dôkaz, môžeme iba polemizovať o tom, či skrýva v lone naozaj najkrajšiu zo všetkých žien v krajine.

Zaujímalo by nás, ako presne prebiehal casting do spomínanej súťaže a aké kritéria rozhodovali o úspechu či neúspechu prihlásených pič*ek, teda žien. Spomínanú Maite, ktorá nezvyčajnú súťaž krásy vyhrala, si môžete pozrieť vo fotogalérii nižšie.

Maite Sasdelli

Zdroj: Dailystar.co.uk | Foto: Instagram/Maitesasdeli

%d blogerom sa páči toto: