Pi. jún 14th, 2024

2 hodiny po zoznámení sme je**li: Sulíkov syn a Anet z Ruže si vymieňajú odkazy!

Sulíkov syn

Sulíkov syn Filip a Anet zo šou Ruža pre nevestu si posielajú veľavravné odkazy. On dokonca vyhlásil, že 2 hodiny po zoznámení je**li. Reagovala aj ona!

Filip Sulík vo svojom vlogu uviedol, že s účastníčkou šou Ruža pre Nevestu Anet sa pozná už dlhšie.  „Mňa nepriťahujú ženy, čo sú také, že… napríklad Anet z Ruže, tak ona bola celkom hot, ale proste ona bola ako morča. Ja som s ňou bol vonku dávno, už pred dvomi rokmi,“ povedal.

V jednom z komentárov na to reagovala aj Anet so slovami, že to bol len sociálny experiment. Filip teda oponoval: „To, že sme 2 hodiny od zoznámenia j*bali, bola súčasť experimentu?“

Napokon sa samotná Anet rozhodla vyjadriť sa k situácii. „Ešte raz a naposledy pre všetkých menej chápavých ľudí, ktorí majú natoľko nezaujímavý život, že ich trápi, čo o mne kto povedal. Môžem vás ubezpečiť, že mňa to netrápi, je mi to úplne jedno. Viem, aká som, viem kto som, moji blízki to vedia, a to mi úplne stačí. Ja sa tu nebudem vôbec obhajovať a ani nikomu nič vysvetľovať,“ uviedla.

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/AnetSlotova, Instagram/FilipSulík

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *