So. jún 15th, 2024

Ak ste ešte nevideli, toto je krásna dcéra Jána Lašáka!

dcéra Jána Lašáka

Janko Lašák je legendárny slovenský hokejový brankár, ktorý nás v roku 2002 priviedol k titulu majstrov sveta. Dcéra Jána Lašáka Lilien je krásna tenistka a modelka. Dnes vám ju predstavíme bližšie.

Ján Lašák je bývalý hokejový brankár. Bol prvý slovenský gólman, ktorý chytal v zámorskej NHL. Obliekal tam dres Nashvillu Predators. Skvelú kariéru spravil najmä v Európe, kde chytával na Slovensku, v Česku, v Rusku aj v KHL, či vo Fínsku.

V najslávnejších rokoch našej reprezentácie bol brankárska jednotka. Získal striebro na MS 2000, zlato na MS 2002 a bronz na MS 2003. Dnes má 45 rokov a stále je aktívny v profesionálnom hokeji ako tréner gólmanov.

Dcéra Jána Lašáka sa volá Lilien a preslávila sa koncom minulého roka. Vtedy totiž vyhrala súťaž Fotomodelka Európy 2023. Krásna 18-ročná blondínka sa okrem modelingu venuje aj tenisu.

Dávnejšie ju dokonca spájali so slovenským hokejovým útočníkom z NHL Martinom Pospíšilom. Niektoré médiá písali, že spolu randia, iné, že sú vo vzťahu. Samotná kráska uviedla veci na pravú mieru.

„Spomínaná fotografia pochádza ešte z minulého leta, pričom išlo o bazénovú párty, resp. grilovačku u nás doma,“ uviedla dcéra Jána Lašáka o spoločnej fotografii s Pospíšilom z roku 2023.

„S Martinom Pospíšilom nerandím a svoj život by som si rada držala v súkromí,“ doplnila krásna Lilien pre Sport 24. Tá je relatívne známa napríklad aj na Instagrame, kde má bezmála 7 tisíc sledovateľov. Odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

dcéra Jána Lašáka

Dcéra Jána Lašáka – Lilien

Zdroj: Sport24.sk, Elite Prospects | Foto: Instagram/Lillyy_lasak

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *