Pi. jún 14th, 2024

Cristiano Ronaldo sa luxusne postaral o kamaráta, ktorý mu daroval kariéru

Ronaldo

Legendárny Cristiano Ronaldo môže za svoj úspech ďakovať aj svojmu starému kamarátovi, s ktorým hrával ešte ako dieťa. Ten mu v hodine dvanástej prihral loptu a zaistil jeho vstup do futbalovej siene slávy.

Bol ním muž menom Albert Fantrau. Keď boli obaja ešte deti, dostali sa do pozornosti trénera hľadajúceho nové talenty. Ten ku nim prišiel s ponukou, ktorá sa len tak neodmieta.

„Kto strelí viac gólov, ten dostane možnosť ísť ku nám na futbalovú akadémiu,“ povedal tréner.

Zápas, ktorý rozhodoval o ich budúcnosti, vyhrali 3-0. Ronaldo skóroval ako prvý, no druhý gól si pripísal Fantrau. V poslednej chvíli, kedy išlo o všetko, Fantrau dostal loptu a smeroval na bránu. Cestu mu skrížil brankár, ktorého elegantne obišiel a už mu ostávalo len streliť do brány. Stalo sa však niečo, čo nikto nečakal.

Fantrau loptu prihral Ronaldovi, ktorý bol v tú dobu pred ním. Ronaldo tak dostal šancu streliť posledný gól a získal miesto na akadémii. Samozrejme, že si túto obrovskú príležitosť Cristiano uvedomoval, a tak po zápase prišiel za svojim kamarátom a chcel vedieť, prečo sa on tej príležitosti vzdal.

„Pretože si lepší, ako ja,“ odpovedal mu Fantrau.

Pre Alberta Fantraua to bola konečná. Ronaldov spoluhráč sa nikdy nepresadil vo svete futbalu. Legendárny útočník však na svojho kamaráta z detstva nezabudol. Hoci sa Fantrau nikdy nepresadil, záhadná osoba vyvolala záujem médií, ktoré si ho našli.

Prišli k peknému, veľkému domu so športovým autom, no otvoril im človek, ktorý médiám prezradil, že po osudnom zápase sa jeho kariéra skončila a momentálne je nezamestnaný. Novinári pochopiteľne chceli vedieť, odkiaľ zobral peniaze na taký dom a auto.

„To je od Ronalda,“ vysvetlil im Fantrau.

Zdroj: SickChirpse | Foto: Instagram

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *