Dojčí svojho muža a videá dávajú na net: Oboch to vzrušuje

Ako zvykneme bežne pri takýchto príbehoch poznamenať – proti gustu žiaden dišputát. Každý má rád v posteli niečo iné. A náš dnešný príbeh bude o žene, ktorá začala dojčiť svojho vlastného muža. No fakt!

Lana Michaelsová a jej priateľ Shawn podnikajú v oblasti péčkového biznisu. Pred začiatkom pandémie sa totiž z juhu Anglicka presťahovali do Španielska a mestečko Murcia ich inšpirovalo k experimentom s ich intímnym životom.

Partneri sú milovníci swingers párty a pri jednej štvorke s iným párom zistili, že ich vzrušuje dojčenie. Lana totiž cmúľala bradavky inej žene a tej začalo z pŕs tiecť materské mlieko.

Potom si naštudovala, že vďaka užívaniu bylinných doplnkov sa jej môže opätovne vytvoriť materské mlieko.

Lana začala dojčiť svojho muža.

Hneď to teda vyskúšala, a keďže jej chýbalo dojčenie jej dvoch malých detí, tak začala dojčiť svojho partnera Shawna. Vzniká medzi nimi údajne zaujímavá fyzická energia, ktorá potom z takejto predohry vyústi do se*u.

Dvojica na tom nevidí nič zlé, keďže sa to obom páči. Videá z dojčenia aj ich intímnych hrátok pritom ponúkajú aj svojim predplatiteľom. 10 dolárov za 5 videí Lany a Shawna týždenne. Oplatí sa to?

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Instagram/lana_ondemand

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.