Pi. jún 14th, 2024

Marek Vagovič posiela tvrdý odkaz Rytmusovi: Bengoro, povedz celú pravdu!

Marek Vagovič

Veľmi uznávaný a rešpektovaný novinár Marek Vagovič poslal verejný odkaz Patrikovi „Rytmusovi“ Vrbovskému. V ňom ho doslova vyzýva: „Bengoro, povedz celú pravdu!

Len pred pár dňami sme vás aj my informovali o tom, že Rytmus zvažuje vstup do politiky. Piešťanský hudobník a líder skupiny Kontrafakt sa tak vyjadril po nedávnych prezidentských voľbách.

Práve počas nich mnohých prekvapilo, že Rytmus vyjadril verejnú podporu kandidátovi Petrovi Pellegrinimu. Svoj pohľad na celú situáciu zverejnil aj Marek Vagovič.

Vagovič je známy slovenský investigatívny novinár. Mnohí ho tiež poznajú ako komentátora, či moderátora. V poslednom období napríklad spustil podcast Backstage.

Marek Vagovič

Na Instagrame má zhruba 27 tisíc fanúšikov a práve prostredníctvom tejto sociálnej siete sa Vagovič rozhodol poslať verejný odkaz Rytmusovi. V ňom vyjadril svoj názor na jeho podporu pri už spomenutých voľbách. Doslova Rytmusa vyzval: „Bengoro, povedz celú pravdu.“

Marej Vagovič svoj odkaz Rytmusovi zverejnil prostredníctvom série fotiek na Instagrame, pričom tento príspevok vám prikladáme nižšie. Keďže vieme, že nie každý z vás má Instagram, pod príspevok pridávame aj fotky z tohto príspevku.

Zverejňujeme ich bez redakčných úprav a presne v takom znení, v akom ich Marek Vagovič uverejnil. Ak náš naše zdroje neklamú, Rytmus sa zatiaľ k jeho príspevku nevyjadril. Dajte nám vedieť do komentárov, čo si o tejto situácii myslíte vy.

Zdroj|Foto: Instagram/MarekVagovic

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *