Št. máj 23rd, 2024

Pacienti ju spoznali z videí: Zdravotná sestra nakrúca filmy pre dospelých!

zdravotná sestra

Pacienti ma spoznávajú z videí,“ vyhlásila zdravotná sestra, ktorá popri tom aj nakrúca filmy pre dospelých. Reč je o Jade Sparks.

34-ročná Belgičanka Jada Sparks pracovala ako zdravotná sestra, neskôr popri svojej profesii začala natáčať aj filmy pre dospelých.

zdravotná sestra

Nenakrúcala však len hocijaké amatérske videá, ale nahrávala pre najznámejšie a najrenomovanejšie produkčné spoločnosti v tomto filmovom odvetví.

V januári 2024 definitívne opustila prácu zdravotnej sestričky a stala sa herečka pre dospelých na plný úväzok. Dokonca sa kvôli tomu aj presťahovala z Belgicka do Los Angeles.

„Technicky som nebola prepustená. Práca sestry na plný úväzok a na polovičný úväzok ako hviezda pre dospelých však pre mňa začínala byť náročná,“ vyhlásila Jada.

zdravotná sestra

Zdravotná sestra z Belgicka dnes točí hanbaté filmy v LA

Jada priznáva, že jej chýba kamarátstvo a hektický každodenný život v rušnej nemocnici. Na druhej strane si ale podľa vlastných slov užíva slobodu osobnej kreativity, stanovovania vlastných cieľov a finančných príležitostí v rámci odvetvia pre dospelých.

Príťažlivá bruneta tiež povedala, že pacienti ju ku koncu už dokonca spoznávali z videí. Aj kvôli tomu čoraz viac cítila, že nepatrí do nemocničného kolektívu.

Táto 34-ročná MILF-ka je aktívna aj na Instagrame, kde má cez 70 tisíc ľudí. Odkaz na jej profil nájdete na konci článku. Ak si chcete pozrieť aj jej videá, určite už viete, kde máte hľadať.

zdravotná sestra

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/Only_jadasparks

Related Post