Št. máj 23rd, 2024

Rytmus vo vláde? Ak sa tu nič nezmení, vstúpim do politiky, vyhlásil raper!

Rytmus

Patrik „Rytmus“ Vrbovský je piešťanský raper, ktorý je známy ako sólový muzikant, líder skupiny Kontrafakt, či porotca talentových súťaží. Teraz vraj zvažuje aj vstup do politiky.

Pred druhým kolom nedávnych prezidentských volieb Rytmus verejne podporil jedného z kandidátov. To sa stretlo s veľkou vlnou nevôle u časti jeho poslucháčov.

Niektoré bulvárne médiá a jedinci na sociálnych sieťach tiež rozoberali jeho návštevu na Úrade vlády SR. Muzikant na svojom Instagrame zverejnil konverzáciu s novinárom, ktorú nájdete nižšie.

Rytmus

Za zmienku však stojí Rytmusov popis k tomuto príspevku, najmä teda tzv. posledná správa. Rytmus napísal: „Pozrite sa, čo spôsobil môj názor? Hneď ma idú lustrovať a šikanovať ako nepriateľa. Myslíte, že takto píšu všetkým tým hercom, influencerom, umelcom za to, že volili svojho kandidáta? Keby som volil pána I.Korčoka, tak by boli všetci šťastní. Čo na tom, že je demokracia a voľby pre všetkých? Treba pritakávať a vyhovieť šikanistom.“

„Zaujímavé je, že mne by v živote nenapadlo vypisovať všetkým tým, čo volili opačného kandidáta a robiť z nich nepriateľov. Očakávam hnusný článok, vytrhnutý z kontextu za účelom sa, samozrejme, zviesť na mojom mene a nakŕmiť čitateľov liberálnych médií. Som zvyknutý 🦍 Priatelia, nie som nepriateľ, využil som len právo voliť. Snáď neni problém voliť a mať svoj vlastný názor v roku 2024.“

PS: Cítim to tak, že ak to v tejto spoločnosti pôjde ďalej, tak pôjdem do politiky.“ Čo si o tomto vyjadrení myslíte? Páčil by sa vám Rytmus v politike, prípadne priamo vo vláde?

Zdroj: Instagram/Rytmusking

Related Post