Št. máj 23rd, 2024

Veľká jarná výzva: Vystriedala 122 chlapov za 3 týždne!

3 týždne

Kočka, ktorá si hovorí Bonnie Blue, nedávno sama pre seba usporiadala veľkú jarnú výzvu. Rozhodla sa vyspať sa so 122 rôznymi mužmi za 3 týždne. To nie je všetko!

Bonnie Blue je modrooká a blonďavá Britka. Vystupuje na online platformách ako napríklad Instagram, kde má cez 25 tisíc sledovateľov.

Nedávno o nej písali viaceré (nielen) britské médiá. Bonnie sa totiž rozhodla usporiadať si sama pre seba takú veľkú jarnú výzvu. Chcela sa vyspať so 100 rôznymi vysokoškolskými študentmi počas jarných prázdnin, teda za 3 týždne.

To ale nie je všetko, pretože Bonnie tiež chcela každý tento akt fyzickej lásky zdokumentovať aj na video. Aby neskôr mohla tento materiál predávať online. Ešte pred začiatkom tohto svojho „projektu“ avizovala, že mladým mužom ukáže šťastie a bude im s ňou dobre.

3 týždne

Nakoniec si táto 24-ročná žienka jarné prázdniny užila naozaj naplno a nielen ona. Vyspalo sa s ňou 122 rôznych univerzitných študentov. Podľa jej slov bol záujem obrovský.

Bonnie povedala, že niekedy mala pred hotelovou izbou doslova zástupy chlapov, ktorí sa chceli zúčastniť jej jarnej výzvy. Pre Daily Star vyhlásila, že cez sociálne siete dostávala 100 až 200 správ denne.

O svojich jarných milencoch sa pre zmenu vyjadrila nasledovne: „Oni si to užili a ja tiež.“ Ak by ste chceli Bonnie sledovať na Instagrame, odkaz na jej profil nájdete na konci článku.

3 týždne

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/Bonnie_blue_xo

Related Post