Št. máj 23rd, 2024

Kedy je žena MILF, kedy už cougar alebo GILF? Rozšírte si obzory!

MILF

Pomerne často sa v našich článkoch objavuje termín MILF. Väčšina ho pozná, pre tých z vás, ktorí nie, vysvetlíme bližšie v článku. Dôležitá súčasť tejto problematiky je aj veková hranica. Kedy je teda ešte žena MILF a kedy už napríklad cougar (puma), či dokonca GILF?

Termín MILF preslávil najmä americký film Prci, prci, prcičky, kde bola takto počastovaná mama Stifflera. Hrala ju Jennifer Coolidge, americká herečka a komička.

MILF je zložené z anglický slov Mom I like to f**k, čo v preklade znamená: mamina, ktorú by som chcel pretiahnuť. V akom veku ženy spadajú do tejto kategórie?

Čuduj sa svete, na internete som našiel hneď viacero vlákien, či článkov, ktoré sa venovali vekovému ohraničeniu MILF. Základné pravidlo, aby žena mohla „nosiť“ tento titul je, aby mala dieťa.

MILF

45 rokov je hranica medzi maminou a cougar

Nezvykne sa používať pri mladých mamičkách, ktoré porodili ako násťročné, ale ani u žien, ktoré majú dieťa ešte pred 30-kou.

Štandardne sa vek MILF-ky pohybuje v rozmedzí 30 – 45 rokov. Podľa viacerých názorov práve hranica 45 rokov začína ženu radiť do kategórie cougar.

Cougar v preklade znamená puma. Je to staršia žena, ktorá nemá problém zviesť mladších mužov a je pre nich stále atraktívna. Niektorí chlapi medzi cougars radia už aj ženy od 40-ky a vyššie.

Pozval som na rande staršiu HOT ženu

V posledných rokoch sa okrem mamín a cougars rozmohol aj pojem GILF. To už nie je mamina na pretiahnutie, ale granny, teda starká.

V tomto prípade sa veková hranica začína niekde na úrovni 55- 60 rokov. Podmienkou na tento titul je, aby žena vyzerala stále atraktívne. Zároveň už ale musí byť aj starou mamou, teda mať vnuka alebo vnučku.

Veríme, že tieto informácie boli pre vás užitočné. Pri najbližšej príležitosti už budete vedieť, či tá nová známosť spadá do levelu MILF, cougar alebo GILF. Ak ste niektorí ešte nečítali, prečítajte si nedávny storytelling o mojom rande so staršou ženou. Krv, pot a slzy, ale žádne mazlení.

Kedy je žena MILF a kedy už cougar alebo GILF?

MILF: štandardne od 30 – 45 rokov

Cougar: Od 45 do 55/60 rokov

GILF: Od 55 rokov, keď sa stane starou mamou

MILF

Zdroj: Answerbag.com, Quora.com | Foto: YT

Related Post