google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0 google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Dostali padáka: Títo herci boli kruto vyhodení počas natáčania!

Niekedy sa stane, že herec odmietne rolu vo filme, ktorý sa takmer okamžite stane kultovkou. V tomto prípade to iste zamrzí, no čo majú povedať herci, ktorí boli z natáčania vyhodení? Títo herci jednoducho dostali padáka.

Áno, aj také situácie sa stávajú, dokonca častejšie, než by ste si mysleli. Týchto sedem príkladov vám predstaví hercov, ktorí boli vyrazení buď pred, počas, alebo aj po natáčaní.

Sylvester Stallone – Policajt z Beverly Hills

Tvorcovia tohto nezabudnuteľného filmu spočiatku uvažovali, že do úlohy Axela Foleyho obsadia nejakú typickú akčnú hviezdu. V hre bolo veľa mien, no nakoniec sa zhodli na Stallonem, čo bola chyba, ako neskôr zistili.

Stallone si žiadal zmeny v scenári a nakoniec urobil zo známej komédie kompletne akčný film, bez štipky humoru. To sa tvorcom nepáčilo, preto sa s ním rozlúčili a do úlohy obsadili Eddieho Murphyho. Ukázalo sa, že Policajt z Beverly Hills bol jeho najznámejším filmom a dnes, práve vďaka nemu, aj veľmi obľúbeným.

Ryan Gosling – Pevné puto

V tomto snímku z roku 2009 si mal zahrať práve Ryan Gosling, no neskôr sa na plátne ukázal Mark Wahlberg. Režisér tvrdil, že je to kvôli Goslingovmu veku, no nakoniec vysvitlo, že dôvod leží niekde inde. Gosling v tom období pribral 30 kilo a o svojej zmene nikomu nepovedal. Režisérovi sa táto zmena nepáčila, a tak obsadil do úlohy Wahlberga.

Megan Fox – Transformers

Film, ktorý bol instantným hitom a z Megan urobil najžiadanejšiu herečku Hollywoodu. Objavila sa aj v pokračovaní, no po skončení natáčania sa začala vyjadrovať, že Transformeri nedávajú vôbec žiadny zmysel. Na to, aby ich človek mohol pochopiť by musel byť „génius.“

Režisér ju vtedy ešte obhajoval, no Megan ho neskôr prirovnala k Hitlerovi, čo bola posledná kvapka. V treťom pokračovaní sa kráska už neobjavila. Jej výroky však nenaštvali Michaela Baya – režiséra, ale producenta Stevena Spielberga.

Pokračovanie článku nájdete na ďalšej strane

3 thoughts on “Dostali padáka: Títo herci boli kruto vyhodení počas natáčania!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

google.com, pub-3615029637414850, DIRECT, f08c47fec0942fa0
%d blogerom sa páči toto: