Dostali padáka: 7 hercov, ktorí boli kruto vyhodení počas natáčania!

Niekedy sa stane, že herec odmietne rolu vo filme, ktorý sa takmer okamžite stane kultovkou. V tomto prípade to iste zamrzí, no čo majú povedať herci, ktorí boli z natáčania vyhodení? Títo herci jednoducho dostali padáka.

Áno, aj také situácie sa stávajú, dokonca častejšie, než by ste si mysleli. Týchto sedem príkladov vám predstaví hercov, ktorí boli vyrazení buď pred, počas, alebo aj po natáčaní.

Sylvester Stallone – Policajt z Beverly Hills

Tvorcovia tohto nezabudnuteľného filmu spočiatku uvažovali, že do úlohy Axela Foleyho obsadia nejakú typickú akčnú hviezdu. V hre bolo veľa mien, no nakoniec sa zhodli na Stallonem, čo bola chyba, ako neskôr zistili.

Stallone si žiadal zmeny v scenári a nakoniec údajne urobil zo známej komédie kompletne akčný film, bez štipky humoru.

To sa tvorcom nepáčilo, preto sa s ním rozlúčili a do úlohy obsadili Eddieho Murphyho. Ukázalo sa, že Policajt z Beverly Hills bol jeho najznámejším filmom a dnes, práve vďaka nemu, aj veľmi obľúbeným.

Ryan Gosling – Pevné puto

V tejto snímke z roku 2009 si mal zahrať práve Ryan Gosling, no neskôr sa na plátne ukázal Mark Wahlberg. Režisér tvrdil, že je to kvôli Goslingovmu veku, no nakoniec sa ukázalo, že dôvod leží niekde inde.

Gosling v tom období pribral 30 kilo a o svojej zmene nikomu nepovedal. Režisérovi sa táto zmena nepáčila, a tak obsadil do úlohy Wahlberga.

Megan Fox – Transformers

Film, ktorý bol instantným hitom a z Megan Fox urobil najžiadanejšiu herečku Hollywoodu. Objavila sa aj v pokračovaní, no po skončení natáčania sa začala vyjadrovať, že Transformeri nedávajú vôbec žiadny zmysel.

Na to, aby ich človek mohol pochopiť by vraj musel byť „génius.“ Režisér ju vtedy ešte obhajoval, no Megan ho neskôr prirovnala k Hitlerovi, čo bola posledná kvapka.

V treťom pokračovaní sa kráska už neobjavila. Jej výroky však nenaštvali len režiséra Michaela Baya, ale aj producenta Stevena Spielberga.

Eric Stoltz – Návrat do budúcnosti

Dnes už si tento kultový film nevieme predstaviť bez tváre Michaela J. Foxa, ktorý bol aj prvou voľbou režiséra. V tom čase bol však veľmi časovo vyťažený. Úlohu teda dostala druhá jasná voľba – Eric Stoltz.

Problémom bolo, že Stoltz vo filme nevidel humor, ktorý bol pre snímku kľúčový. Režiséri sa preto po piatich týždňoch rozhodli vymeniť hlavného hrdinu a s tvorcami seriálu Rodinné putá sa dohodli na tom, aby mohol Michael J. Fox film natáčať.

Kevin Spacey – Dom z kariet

Dom z kariet je vysoko hodnotený dramatický seriál z politického prostredia. Známy herec Kevin Spacey v čase natáčania čelil škandálu zo se*uálneho obťažovania, čo viedlo k jeho odchodu zo seriálu.

Charlie Sheen – Dva a pol chlapa

Nezhody medzi legendárnym Charlie Sheenom a tvorcom Chuckom Lorrem panovali už dlhšiu dobu. V podstate celá produkcia mala problém s drogovou minulosťou Sheena a jeho nespočetným množstvom škandálov.

Raz to však Charlie prepískol viac než zvyčajne a hrubo urazil tvorcu seriálu. To viedlo k jeho vyhadzovu a postavu Charlieho Harpera nahradil Walden Schmidt, ktorého stvárnil Ashton Kutcher.

Johnny Depp – Fantastické zvieratá

Aj v prípade tejto celebrity jej zničil spoluprácu škandál. Depp prehral súdny spor s denníkom The Sun, ktorý ho ešte v roku 2018 označil za násilníka.

Johnny mal údajne ubližovať svojej manželke, Amber Heard. Štúdio Warner Brothers sa na základe týchto obvinení rozhodlo ukončiť s Deppom spoluprácu.

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *