So. jún 15th, 2024

Je čudný a starý: 22-ročná modelka prezradila, čo má DiCaprio rád v posteli!

DiCaprio rád v posteli

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, čo má Leo DiCaprio rád v posteli? Teraz už nemusíte. 22-ročná modelka prezradila zopár pikantností.

Leo DiCaprio je 49-ročný americký herec, ktorí sa zaradil medzi tých najlepších zo svojej generácie. Je o ňom známe, že randí len so ženami mladšími ako 25 rokov.

Nedávno 22-ročná modelka Hieke Konings rozvírila hladiny internetu, pretože o Leovi prezradila zopár zaujímavostí.

DiCaprio rád v posteli

Hieke Konings sa s ním bozkávala

Holanďanka, ktorá momentálne žije v americkom Los Angeles, uviedla, že sa s hercom bozkávala. Spoznali sa na jednej prominentnej párty a po vzájomnom očnom kontakte s hviezdou Hollywoodu ju oslovil Leov manažér s tým, že herec s ňou chce hovoriť.

Hieke ale zo vzájomných bozkov nebola unesená tak, ako očakávala. „Bolo to okej, ale určite nie to najlepšie, čo som kedy zažila,“ uviedla o bozkávaní s oscarovým hercom.

Ona sama s ním v posteli nebola a v ten večer vraj odmietla jeho pozvanie domov. Podľa nej bol šokovaný, lebo na to nie je zvyknutý, ale následne odišiel s iným dievčaťom.

Priateľky jej prezradili, čo má DiCaprio rád v posteli

Hieke ďalej povedla, že niektoré jej kamarátky z modelingových kruhov sa s Leom vyspali. V šoubiznisovom zákulisí kolujú rôzne bizarnosti o tom, čo má DiCaprio rád v posteli.

 „Jedna priateľka mi povedala, že Leo si pri milovaní nechal slúchadlá, lebo ju nechcel počuť. Iná modelka zase uviedla, že jej počas posteľných radovánok držal vankúš na hlave. Je príliš starý a príliš čudný,“ uzavrela Hieke Konings.

DiCaprio rád v posteli

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Instagram/Hieke_konings, YouTube

Related Post