Manželka chce pretiahnuť zajačika z fitka: Muž sa pýta ľudí, čo má robiť!

V známom periodiku New York Post je rubrika, kde čitatelia prispievajú svojimi postrehmi, príbehmi alebo poprosením o radu. Neznámy muž, ktorý svoju identitu tajil, má naozaj delikátny problém. Jeho manželka chce pretiahnuť zajačika, ktorého stretla vo fitku!

Tento anonymný muž napísal do redakcie NY Post list. V ňom vysvetlil, že žije so svojou ženou v manželstve už 30 rokov. V poslednom období ale ona začala viac cvičiť a je v lepšej forme ako on.

Podľa neho sa to prejavilo aj v spálni, kde nevie podať taký výkon, aký by sám chcel. Nepomáhajú ani známe tabletky na riešenie týchto problémov. Manželia spolu stále síce intímne žijú, ale manžel so svojimi výkonmi nie je spokojný.

Príbeh sa zamotáva v momente, kedy muž vyrukuje v liste s tým, o čo ho požiadala manželka. Spýtala sa ho, či by sa mohla vyspať s mladším mužom, ktorého stretla na tréningu vo fitku.

Mužova reakcia na túto situáciu sa dá považovať za netradičnú, pretože vo svojom liste objasňuje, že jej rozumie. Doslova napísal: „Súcitím s jej túžbami, pokiaľ sa nezamiluje.“ Manžel si vypýtal radu aj od odborníčky s vysvetlením, že chce pre svoju ženu len to najlepšie.

Táto odborníčka však priznala, že takéto pristúpenie na mimomanželský pomer nemusí byť práve ideálne riešenie. Označila ho doslova za riskantné. Iný vzťahový odborník pre zmenu uviedol, aby si dvojica na začiatku stanovila jasné pravidlá.

Napriek tomu sa však podľa neho môže pri takomto trojuholníku vyskytnúť až príliš veľa premenných. Aký je váš názor? Čo manželovi poradíte vy? Dajte nám vedieť do komentárov.

manželka

Zdroj: NY Post, Unilad | Foto: Ilustračné – Pixabay.com