Monika zo šou Bez Servítky: Pravda o údajnom vzťahu s Černákom

Mikuláš Černák je meno, ktoré netreba predstavovať asi žiadnemu Slovákovi. O jeho podnikaní sa už toho popísalo veľa, ale o súkromnom živote predsa len trošku menej. V jojkárskej šou Bez Servítky teraz učinkuje Monika, ktorú kedysi označovali za Černákovu priateľku či milenku. Ako to medzi nimi naozaj bolo?

V jojkárskej šou o varení s názvom Bez Servítky sa medzi novými súťažiacimi objavila aj Monika Nemčoková. 52-ročná blondína je majiteľkou butiku s oblečením v Banskej Bystrici. Tomuto biznisu sa venuje už dlho a pamätá si ešte aj doby, kedy bol Mikuláš Černák bossom bystrického podsvetia.

Niekedy bola Monika dokonca často označovaná ako jeho údajná priateľka či milenka, ale podľa jej slov mali s „Mikym“ iba profesionálny vzťah.

„Ja som nebola Černákova milenka, aj keď som si dosť užila preto, že ma s ním spájali. Ešte aj otec nado mnou zalamoval rukami: ´Preboha, s takým vrahom sa stretávaš,“ povedala denníku Plus 7 dní ešte v roku 2019.

Monika ďalej uviedla, že do spojitosti s Černákom sa dostala vtedy, keď si on a jeho kolegovia chodili ku nej do butiku kupovať topánky. Neskôr samotnému bossovi pomáhala s módnymi záležitosťami ako nakúpenie nových vecí do šatníka, či novej farby na vlasy.

Monika Nemčoková

Mikuláš Černák

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: Instagram/Monika Nemcokova, Facebook/Mikuláš Černák