Mrazivé detaily: Zahynul mladý herec z Hollywoodu!

Hollywood a s ním aj celý filmový svet smúti, pretože do neba odišiel mladý nádejný herec. Angus Cloud tragicky zahynul.

Angus Cloud sa narodil 10. júla 1998 v Oaklande, štát Kalifornia, USA. Na tom istom mieste aj vo veku 25 rokov 31. júla 2023 zomrel.

Angus bol mladý nádejný herec, ktorého mnohí považovali za obrovský talent Hollywoodu. Preslávil sa najmä v dramatickom seriáli Euphoria, ktorý sa natáča od roku 2019. Podľa mnohých bol tento herec dokonca dušou tohto projektu.

Jeho smrť už obletela najznámejšie svetové i slovenské médiá a niektoré detaily sú skutočne mrazivé. Len pred pár dňami totiž mladík stratil svojho otca.

Už krátko po otcovom pohrebe bolo jeho najbližším jasné, že Angus nenesie situáciu ľahko. Dokonca samotný herec v médiách viackrát spomenul tému duševného zdravia.

V súčasnosti nie je príčina jeho smrti zverejnená, ale podľa informácií portálu TMZ mala jeho matka v osudný deň záchranárom povedať, že sa predávkoval. Bola to práve Angusova matka, ktorá našla bezvládne telo svojho syna v jeho apartmáne.

Odpočívaj v pokoji, Angus Cloud.

Zdroj: TMZ, CNN | Foto: Instagram, YouTube

%d blogerom sa páči toto: