Myslela, že našla muža snov: Kým jej neposlal jednu sms!

Jana si myslela, že našla svojho muža snov. Po jednej hádke jej však poslal krátku sms, ktorá bola pre ňu definitívnou bodkou za vzťahom.

Jana Hocking je austrálska žurnalistka a odborníčka na vzťahy. Nedávno sme mali článok o tom, že práve ona informovala o novej technike v randení. Podľa tej sa žena nevyspí s mužom, kým na ňu neminie aspoň 2000. Späť však ku Jane.

Táto dating expertka publikuje svoje články napríklad na webe Newc.com.au. Nedávno ju vyspovedal britský Daily Mail, kedy si zaspomínala na istého „muža snov“.

Novinárka zhrnula tzv. red flags (červené vlajky), ktoré predtým nevidela alebo podceňovala. Najskôr si myslela, že v nemenovanom mužovi našla svojho pána vysnívaného.

muža snov

Raz po hádke však od neho dostala sms, z ktorej jej podľa vlastných slov prebehol mráz po chrbte. „Urobila si si zo mňa nebezpečného nepriateľa,“ stálo v správe.

To bola pre Janu definitívna bodka za týmto vzťahom. Pre spomínaný Daily Mail povedala, na čo si mala dávať pozor už škôr.

„Uvedomila som si, že od začiatku mávalo veľa červených vlajok. Prvými boli jeho „vtipy“ o strašidelných ľuďoch, ktorých poznal. Hovorieval aj veci ako: tak sa so mnou nezahrávaj, haha.“

„Druhou červenou vlajkou bol spôsob, akým hovoril o svojich posledných dvoch bývalých priateľkách.“

„Po pár pohárikoch vždy komentoval, aké boli šialené. Nikdy nezachádzal do podrobností, len povedal, že sú buď šialené alebo úbohé.“

Austrálčanka nechce svoje chyby znova opakovať a práve preto o tomto incidente verejne prehovorila. Verí, že to môže pomôcť aj iným ženám dostať sa z toxického vzťahu.

muža snov

Zdroj: Daily Mail | Foto: Instagram/JanaHocking

%d