Ostáva to v rodine: Manžel obrába ženinu mamu aj sestru!

Neuveriteľný príbeh nedávno obletel internety. Žena menom Brook Maklin sa podelila o naozaj netradičné vzťahy v jej rodine. Manžel obrába ženinu mamu aj sestru!

Američanka Brook Maklin zavesila na sociálnu sieť Tik Tok video, v ktorom prezradila zaujímavosti zo svojho života. A veruže poriadne pikantné! Okrem iného na videu predstavila aj svoju mamu. A to so slovami: „Toto je moja mamina. Môj manžel sa s ňou párkrát za týždeň pohrá tiež.“

Okrem manželky a matky má pán manžel vraj právo „pohrať sa“ aj s mladšou sestrou svojej partnerky. Brook uviedla, že celé to vzniklo kvôli tomu, že ona aj jej mama majú záľubu v swingers.

Podľa nej je výhodou, že keď samotná Brook na to nemá náladu, pošle chtivého manžela ku svojej mame. V ďalšom videu pre zmenu žienkam odkázala, že tajný recept na to, ako si udržať šťastného chlapa po svojom boku je to, že ho občas nechá pohrať sa s jej sestrou.

Videá s touto rodinnou situáciou, samozrejme, vzbudili naprieč internetom veľký ohlas. Nechýbali najmä otázky na to, čo bude súdržná rodinka robiť v prípade, ak niektorá zo šťastne obrábaných dám otehotnie.

Ako sa hovorí, proti gustu žiaden dišputát, ale toto je pre mnohých až príliš silná káva. Brook, jej mame a sestre prajeme veľa pekných chvíl a oddanému manželovi veľa výdrže.

Čo je doma, to sa počíta, ale sami sme zvedaví, ako sa tento príbeh vyvinie o pár rokov. Ako dopadne chlap, ktorý obrába ženinu mamu aj sestru?

Zdroj: Baller Allert | Foto: Tik Tok

%d