Včerajší semifinálový duel našej hokejovej reprezentácii nevyšiel podľa predstáv a s USA sme prehrali vysoko 2:6. Už po prvej tretine sme „tiekli“ o dva góly a v druhej to bolo ešte horšie. Nálada v kabíne určite nebola ideálna a práve na to sa v TV štúdiu krátko zameral legendárny Rišo „Citrón“ Lintner, ktorý radil našim chlapcom nielen na poslednú dvadsaťminútovku proti USA, ale aj pred zápasom o bronz.
Po prvej tretine s USA Lintner počas prestávky v priamom prenose televízneho štúdia vyzýval, aby naši chlapci oveľa viac tzv. pokúšali šťastenu. Lintner uviedol, že potrebujeme viac strieľať a streliť kontaktný gól.
„Potrebujeme gól aj od brucha. Pavol Regenda by vedel rozprávať, on iba také góly dáva,“ povedal Lintner v štúdiu STVR počas nášho duelu s USA.
Američanom sme nakoniec predsa len vsietili dva góly, ktoré ale iba zmiernili výsledok. Tak verme, že dnes proti Fínom to bude o inom a že sa nám bude strelecky dariť viac. Či už od brucha alebo hocijakým iným spôsobom.
Ak ste ešte nezaregistrovali, prečítajte si aj náš článok Fehérváry narovinu o Tkachukovcoch: Je smutné, že simulovanie sa dostáva už aj do hokeja.

