Pi. júl 19th, 2024

Rozdali si to v Nitre na ulici: Tvrdá dohra, video na nete!

v Nitre na ulici

Krajské mesto Nitra sa v posledných mesiacoch stáva známym rôznymi bizarnými príhodami. Viaceré z nich majú se*uálny podtón. Teraz má tvrdú dohru nedávny prípad. Dvaja mladí ľudia si to rozdali v Nitre na ulici Mostná.

Nie je to tak dávno, čo sa jedna dvojica oddávala radovánkam na kúpalisku v Nitre. Neskôr tam pre zmenu pobehoval nahý chlapík na najfrekventovanejšej ulici. Teraz má dohru prípad, kedy si to náruživý muž a žena rozdávali počas diskotéky v Nitre na ulici.

Skutok sa stal ešte koncom mája 2023. Dvojica si to rozdala priamo na schodoch počas diskotéky a všetci okolo to mohli vidieť. Ide o 29-ročného muža z Indie, ktorý momentálne žije v Šali a 21-ročnú dievčinu pochádzajúcu z Ukrajiny.

Okresný súd uznal oboch vinným, informuje TV JOJ. Hovorkyňa nitrianskeho súdu pre televíziu povedala: „Uložil každému z obvinených podmienečný trest v trvaní 3 mesiace, so skúšobnou dobou na rok.“

Dodnes sa dajú nájsť na nete zábery z tejto slávnej akcie. Môžete na nich vidieť nielen samotných aktérov vášnivej lásky, ale aj divákov stojacich neďaleko, či dokonca okoloidúcich.

Zábery nájdete napríklad na známom webe Moje video, odkaz – TU. Toto video ale nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov.

v Nitre na ulici

Zdroj: TV JOJ | Foto: Reprofoto/Mojevideo

Related Post