Roman odhalil, že ho frajerka podvádza: Vymyslel rafinovanú pomstu!

Roman zažil niečo, čo by zničilo asi každého, kto je vo vzťahu. V jeden deň prišiel na to, že ho frajerka podvádza. Namiesto plaču, kriku či urážok si však vymyslel skutočne prefíkanú odplatu.

Prišlo to z ničoho nič

Aj napriek tomu, že väčšina nevier vo vzťahu má podľa mnohých ľudí nejaký dlhodobý základ, tak Roman tvrdí, že v prípade jeho priateľky Žanety to tak nebolo.

„Nebolo to tak, že by som predtým tušil, že ma frajerka podvádza. Práveže sme mali vcelku pohodový vzťah, omnoho lepší ako všetky moje predchádzajúce dohromady.“

Jedného dňa však priamo pred jeho očami zasvietil displej jej telefónu, na ktorý jej volala osoba uložená pod menom „Milenček“.

„Najprv som si myslel, že ide o nejakú trápnu prezývku napr. pre jej kamošku. Tak som sa jej na to opýtal, pretože vtedy bola akurát v kúpeľni a mobil ani nemala pri sebe. Celé mi to nešlo do hlavy. Veď keby ma podvádzala, tak by si predsa dávala väčší pozor, no nie?“

frajerka podvádza

Žaneta mu tvrdila, že jej volala kamarátka Milka. Má ju takto vraj uloženú, lebo sa to hodí k jej menu a navyše je s ňou tak často, že sú ako dve milenky. Chcela dokonca pred Romanom na to číslo aj zavolať, no to odmietol. Cítil sa trápne ako keby ju kontroloval a takéto vysvetlenie mu stačilo. Pod lampou však bola najväčšia tma.

„Keď som v práci, frajerka podvádza!“

Roman sa v jeden deň rozhodol odísť z kancelárie o tri hodiny skôr. Bolo mu nejako nevoľno, točila sa mu hlava a zdalo sa, že má teplotu. Rozhodol sa teda nasadnúť do auta a pomaličky odšoférovať domov.

„Fakt mi nebolo vôbec dobre. Myslel som si, že sa asi pozvraciam, tak som sa rozhodol ísť domov. Už som sa tešil na posteľ a dobrý oddych. Poslednú dobu som bol v práci celé dni a cítil som, že potrebujem vypnúť. Po príchode ma však čakal šok.“

frajerka podvádza

Keď Roman prišiel domov, tak najprv ani nemal kde zaparkovať, pretože hneď vedľa ich domu parkovalo neznáme auto. Zastal teda na príjazdovej ceste. Hneď sa mu to zdalo podozrivé a okamžite si spomenul na to, čo videl v telefóne svojej frajerky Žanety.

„Bol som si takmer istý tým, že ma frajerka podvádza. Preto som šiel dovnútra veľmi potichu. Našťastie, nebolo ani zamknuté. Všimol som si na chodbe chlapské topánky. Prišlo mi od žalúdka ešte viac zle, ako dovtedy a už bolo jasné že ma frajerka podvádza. Úprimne, mal som chuť oboch ich zabiť. Hlavne Žanetu, za tú zradu, ktorú mi vyviedla.“

Roman sa pre istotu šiel presvedčiť za dvere spálne. Počul odtiaľ smiech, vzdychy a praskanie postele. Bolo mu jasné, čo sa tam deje, no aj napriek tomu to nechcel vidieť na vlastné oči:

„Ak by som to videl, tak by som sa už určite neovládol a dopadlo by to veľmi zle. Zničil by som si život kvôli takejto nevernej fľandre. Rozhodol som sa odísť a predýchať to v aute.“

Pomsta ako lusk

Roman si za ten čas vymyslel skvelú pomstu. Nevedel si predstaviť, žeby si mal ešte k Žanete ľahnúť do postele alebo sa s ňou normálne rozprávať. No taktiež to nechcel nechať len tak. Večer prišiel domov ako keby z práce. Stále mu nebolo práve najlepšie, no nahovoril Žanete, že o tri hodiny odlieta na služobnú cestu do Švédska a bude tam minimálne 10 dní.

„Že prečo som to urobil? Zabil som tak dve muchy jednou ranou. Nemusel som s ňou byť a tváriť sa, že je všetko v poriadku, no a mohol som sa jej pomstiť. O pár dní mala totiž narodeniny…“

Žaneta sa na oko hnevala, že Roman odchádza práve počas jej narodenín, no potom sa začala zaliečať, že nech jej odtiaľ niečo aspoň prinesie. Roman narýchlo sľúbil darček, no zároveň jej povedal, aby bez neho neorganizovala žiadnu oslavu, na čo mu ona odpovedala, že to by jej ani nenapadlo.

Po tomto rozhovore už odfrčal preč z domu a ubytoval sa v jednom z najlepších hotelov v meste. Potreboval sa doliečiť nielen fyzicky, ale aj psychicky.

Jeho pomsta však nespočívala v hotelovom užívaní si. Mal na pláne zavolať rodičom a súrodencom svojej frajerky. Naplánoval párty u nich doma o tri dni neskôr, na ôsmu hodinu večer. Sľúbil, že všetkých vyzdvihne z domu jej rodičov, nech Žaneta nič netuší a je čo najviac prekvapená.

„Jej rodina ma vždy mala rada. Jej bratovi som vybavil prácu u nás vo firme a rodičom som bežne pomáhal v domácnosti s nejakými úpravami domu. Žanetina sestra si zas od nás raz požičala väčšiu sumu peňazí na svoje podnikanie. Boli sme dosť prepojení a trávili sme spolu veľa času.“

Roman teda vedel, že pokiaľ privedie jej rodinu do ich domu priamo na jej narodeniny, tak je na 90% isté, že si tam práve vtedy bude užívať so svojim milencom. A keby to tak náhodou nebolo, tak by si vymyslel, že celá služobka bola zásterka, aby ju mohol prekvapiť a poráta sa s ňou inokedy.

„Bolo to presne tak, ako som predpokladal. Potichu sme zastavili na príjazdovej ceste a už som si všimol to isté auto, čo tu bolo aj minule, keď som prišiel skôr z práce. Nahovoril som Žanetinej rodine, nech idú čo najviac potichu, aby nič netušila. Pomaly sme prešli cez vchodové dvere do domu…

Vzdychy sa tentokrát ozývali z obývačky a bolo ich počuť cez celú vstupnú halu. Ani som sa neobzeral za seba na reakciu jej rodiny, len som sebavedomo kráčal vpred. Pazvuky ustali, v dome bolo hrobové ticho, pretože moja frajerka s milencom už niečo tušili.

Zastal som pred obývačkou a ako prvú som pustil jej mamu s otcom, ktorí niesli obrovskú tortu. Už len pár sekúnd a zistia, že ma ich dcéra podvádza. Možno im to stále nedošlo alebo sa mi neodvážili nič povedať a vošli dnu.

Po pár ich krokoch nastal krik, plač a ďalší krik. Žaneta kričala zo šoku a prekvapenia, jej rodičia zo zhnusenia a sklamania, súrodenci sa chytali za hlavu a ja? Takmer som neudržal smiech.

Žanetina mama hodila na rozťahovací gauč tortu, ktorú jej priniesli na oslavu a tá trafila milenecký párik, ktorý bol len narýchlo prekrytý dekou. Celé to bolo ako scéna z nejakého zlého amerického filmu.“

frajerka podvádza

„Po viacerých tvrdých slovách padajúcich zo všetkých strán sa mi začala jej rodina ospravedlňovať. Ja som na to nepovedal nič. Odišiel som medzitým do kuchyne, kde som si zapálil a čakal som, ako sa to vyvinie. Prišla za mnou Žaneta a prosila o odpustenie, hodila sa na kolená a plakala ako malé decko.

Objavili sa aj ostatní členovia jej rodiny a skormútene to sledovali. Ja som jej na to povedal len toľko, že sa má okamžite zbaliť a zmiznúť z môjho domu. A jej rodine to, že ich môže odviesť Žanetin nový priateľ. Viem, že za nič nemohli, no nechcel som mať s nikým z nich už nič spoločné a túto kapitolu života definitívne uzavrieť.

A naozaj to tak bolo. Žaneta s celou jej rodinkou odišli na aute jej milenca, ktoré bolo však len päťmiestne, a preto sa jej brat musel napchať do kufra. Totálna komédia. Síce som bol stále znechutený z toho, čo mi urobila, no táto rafinovaná pomsta mi pomohla sa s tým vyrovnať omnoho rýchlejšie!“

Text: Magazinpreteba.sk | Foto: Pixabay.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

%d blogerom sa páči toto: