Sestričku v práci šikanovali: Teraz je z nej rajcovná buchta!

Mladú sestričku v práci šikanovali. Dnes je z nej ale veľmi úspešná online modelka, ktorá sa absolútne nehanbí. Zoznámte sa s Veronicou.

Veronica Rose je Američanka, ktorá pôvodne pracovala ako zdravotná sestra. Lenže peknú sestričku v práci šikanovali potom, čo jej kolegovia a najmä kolegyne zistili, že na Instagram pridáva HOT fotečky.

„Nikdy som sa v práci nezmienila, že robím Instagram, ale kolegovia to zistili a nepáčilo sa im, že som úspešná. Začali žiarliť a všetku prácu nechávali na mňa. Pracovala som celé hodiny a oni len sedeli a sledovali ma. Jedna kolegyňa bola taká žiarlivá a zlomyseľná, že robila, čo mohla, aby ma vyhodili,“ povedala Veronica dávnejšie.

Dnes má na svojom Instagrame viac ako jeden milión fanúšikov a okrem toho je aj tvorkyňa obsahu na webe pre dospelých Only Fans. Aj tam sa jej darí znamenite, najmä finančne.

sestričku v práci šikanovali

Zdravotnú sestričku v práci šikanovali: Takto vyzerá dnes

Žije v Los Angeles a podľa bulvárnych správ zarába desaťnásobne toľko, ako v práci zdravotnej sestričky. Modelingu sa na full-time venuje od roku 2019 a za ten čas si stihla kúpiť už štyri nehnuteľnosti.

Zdroj: Daily Star | Foto: Instagram/VeronicaRose

%d