Šialenstvo: Seriálový Alan prehovoril o natáčaní s Charliem!

Alan a Charlie sú ikonická seriálová dvojica, ktorú si obľúbili milióny divákov po celom svete. Predstaviteľ mladšieho z bratov Alana – Jon Cryer – popísal natáčanie s Charliem ako šialenstvo. Najmä v závere Sheenovho pôsobenia na pľaci sitkomu Dva a pol chlapa.

Seriál Dva a pol chlapa sa na obrazovky dostal v roku 2003. Celkovo má na konte dvanásť sérií. V prvých ôsmich stvárnil jednu z hlavných postáv Charlieho Harpera herec Charlie Sheen.

Ten mal však čoraz viac problémov a od deviatej série ho nahradil Asthon Kutcher. Jon Cryer, ktorý stvárnil Alana, zostal v seriáli počas celej doby natáčania.

Podľa jeho dávnejších vyjadrení do médií boli prvé roky natáčania s Charliem úplne v pohode. S rastúcim úspechom seriálu a Charlieho osobnými problémami sa to však začalo meniť.

Alan

Seriálový Alan spomína na divoké zážitky s Charliem

Pe zahraničný web Insider dokonca Jon uviedol viacero zaujímavých detailov. Jedného dňa mu vraj Charlie celý vystrašený zavolal s tým, že potrebuje u neho skryť jeden batoh. Mala totiž prísť jeho (ex)manželka Denise Richards.

Jon sa ho spýtal, či je obsah tašky legálny a Charlie mu potvrdil, že áno, ale že to musí skryť kvôli Denise. Seriálový Alan neskôr zistil, že Charlie pred svojou vyvolenou skrýval rozsiahlu zbierku filmov pre dospelých.

Inokedy mu vraj pri natáčaní Charlie ukázal fotku ženského pohlavného orgánu, ktorú deň predtým vyhotovil. Jon potvrdil, že išlo o naozaj peknú „fotku“, ale okamžite sa Charlieho pýtal, prečo si odfotil práve túto časť jej tela a či vôbec bola daná žena vtedy pri vedomí.

Pre spomínaný web Insider Jon Cryer tiež uvedol, že Charlie sa s jednou zo svojich nádejných priateliek rozišiel po tom, čo k nim do postele priviedol inú ženu, aby sa k dvojici pridala.

Situácia sa začala postupne zhoršovať, seriálový Alan ju dokonca opísal ako šialenstvo, počas ktorého bol každý v napätí.

Všetko sa začalo stupňovať v roku 2009, kedy sa Charlieho problémy s drogami a alkoholom nielenže dostali na verejnosť, ale začali postupne ovplyvňovať jeho pracovný i osobný život.

Jon Cryer spomína, že v tomto období ho navštívil producent seriálu Chuck Lorre. Jeho požiadavka bola jasná a stručná: Môžeš si, prosím ťa, pohovoriť s Charliem? Na druhý deň však Charlie Sheen nastúpil na odvykačku.

Alan

Charlieho koniec v Dva a pol chlapa

V roku 2010 vznikala ôsma séria seriálu a Charlie vyzeral čoraz horšie. Koniec koncov, postrehli to aj samotní diváci sitkomu Dva a pol chlapa.

Podľa Jonových slov mal Charlie aj čoraz horšie vzťahy s ľuďmi okolo seriálu. Známy je najmä jeho medializovaný spor s producentom, po ktorom ho v Two and half men definitívne nahradil Ashton Kutcher.

Ten natočil štyri série seriálu Dva a pol chlapa, ale obľúbený sitkom postupne strácal svoje čaro a sledovanosť. Poslednú klapku videli diváci v roku 2014. Išlo o záverečnú dvanástu sériu, ktorá mala najmenej častí zo všetkých, konkrétne len 15 epizód.

Zdroj: Insider | Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: