Smutný príbeh Karen z Kroku za krokom (47): Rodičia ju ošklbali o všetko!

Seriál Krok za krokom sa na slovenských či českých televíznych staniciach sporadicky objavuje až dodnes. Natáčanie sa pritom ukončilo záverečnou siedmou sériou v roku 1997. Väčšina z vás si určite pamätá všetkých hlavných hrdinov. Medzi nimi aj mladú kočku Karen, ktorej však osud prihral do života po natáčaní veľmi nepríjemnú udalosť.

Angela Watson, ktorá hrala mladú parádnicu Karen posadnutú módou a šminkami, pôsobila vo všetkých sériách komerčne úspešného seriálu. Asi vás však prekvapí, že potom sa už v žiadnom ďalšom neobjavila.

V roku 2005 sa nechala akurát prehovoriť na rolu vo filme Junior Pilot, ktorý bol však absolútnym komerčným prepadákom. Prečo sa na herectvo s dobre naštartovanou kariérou vykašľala?

Karen z Krok za krokom.
V čase natáčania seriálu Krok za krokom, keď sa jej darilo.

Nemôže za to len jej vášeň pre country hudbu (Angela je speváčkou) a modeling, ktorý sa snažila využiť čo najviac, aby si v mladosti poriadne zarobila. Má to súvis aj s nepríjemnou udalosťou z jej mladosti.

Jej rodičia totiž utratili všetky peniaze, ktoré Angela zarobila za natáčanie seriálu Krok za krokom. A že ich nebolo málo. Angele tak nezostalo na život nič z jej zárobkov.

Aj preto na herecký biznis zanevrela, no v roku 2000 založila charitatívnu organizáciu, ktorá mala pomáhať detským hercom starať sa o ich financie. Aby nedopadli podobne, ako seriálová Karen. A ako v súčasnosti 47-ročná Angela vyzerá? To si môžete pozrieť na záberoch vo fotogalérii.

Karen z Krok za krokom dnes

Karen z Krok za krokom dnes.

Chcete vidieť ako vyzerá jej nevlastná seriálová sestra Al Lambert? Je z nej kočka aj po 40-tke! Pozrite si viac >>TU<<

Foto: YouTube

%d blogerom sa páči toto: