Táto kočka ti dá svoje číslo za 5000: Má na to radikálny dôvod!

Získať od ženy jej telefónne číslo nie je vždy práve jednoduchá úloha. Jedna z najúspešnejších modeliek na platforme Only Fans to nápadníkom ešte trošku skomplikovala, pretože prezradí svoje číslo za 5000 dolárov, inak smola. Aký má na to dôvod?

23-ročná modelka z Francúzska na internete vystupuje pod menom Laurie. Má profily na online platformách ako Only Fans alebo Telegram, ktoré sa tešia veľkej obľube najmä v zahraničí a čo je dôležité podotknúť, sú určené najmä dospelému publiku. Na Only Fans dokonca Laurie patrí medzi špičku, keďže je zaradená medzi najúspešnejších 0,4 percenta tvorcov danej platformy.

Nedávno spôsobil celkom veľký ohlas jej príspevok na Telegrame, kde ku zdieľanému obrázku pridala poznámku: „Za malú sumu 5000 dolárov môže mať ktokoľvek moje číslo.“

Laurie už dávnejšie na Telegrame svojim sledovateľom vysvetlila dôvody na tento krok. Podľa jej vlastných slov zvykla predtým naivne dávať číslo chlapcom a mužom. To sa jej však nevyplácalo a tak sa rozhodla trošku pretriediť žiadateľov o jej mobil.

„Rozhodla som sa pre veľkú zmenu, všetky čísla som vymazala a kto chce moje, je to na jeho voľbe a vie, ako ho získať,“ vysvetľuje svoj krok Laurie. Podľa nej sú 4 možnosti, z ktorých si ženy vyberajú, keď si od nich muž pýta telefónne číslo.

1 – Keď sa jej muž páči, dá mu svoje číslo.

2 – Dá mu falošné číslo.

3 – Odmietne mu dať číslo a povie mu, že je vo vzťahu so svojimi fanúšikmi.

4 – Zaplatí. Dá mu svoje číslo za 5000 dolárov.

Ako všetci vieme, u Laurie vyhrala práve možnosť číslo 4.

Tak čo, stálo by jej číslo za 5000 dolárov? Za mňa osobne baba pekná, ale za tie prachy by som si radšej kúpil auto. Aby si si však vedel/a urobiť svoj názor, nižšie je fotogaléria s fotkami mladej Francúzky.

Tá vystupuje inak aj na Instagrame, kde má jej nick používateľské meno Laurie Fvr a nájdeš ho pod názvom Live with Laurie alebo klikni na odkaz na konci článku. Ak sa ti tento článok páčil, možno ťa zaujme aj príbeh Miss Veľká Británia, ktorá má problém s mužmi a kvôli jednej veci od nej všetci utekajú.

Laurie Fvr

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Instagram/Lauriefvr

%d blogerom sa páči toto: