So. jún 15th, 2024

Táto žena balí Snoop Doggovi brčká: Prezradila, koľko minie za deň!

balí Snoop Doggovi brčká

Možno niektorí z vás už viete o tom, že americký raper Snoop Dogg platí jednej žene za to, že mu ubalí tzv. „brčká“. Tá nedávno prezradila, koľko toho muzikant minie za deň.

Ak by niekto nevedel, Snoop Dogg je populárny americký raper, dnes už ikona hip-hopového žánru. Okrem muziky, filmov a zmyslu pre humor je známy svojou náklonnosťu k určitým zeleným bylinkám.

Jednej žene dokonca Snoop platí za to, že mu zmotáva „brčká“. Tou ženou je kočka, ktorá si na sociálnych platformách hovorí Renegade Pirhana. Vo svojom bio na Instagrame má uvedené, že je profesionála „balička“.

V nedávnom rozhovore uviedla, že Snoop Dogg so svojou crew minie zhruba pol kila danej zelenej rastliny. Renegade mu vraj už ubalila bezmála pol milióna zelených cigariet, inak nazývaných aj jointov.

balí Snoop Doggovi brčká

Podľa nej je jeho priemerná denná spotreba v rozmedzí 75 – 150 takýchto „brčiek“ denne. Nuž, asi sa viacerí zhodneme na to, že Snoop Dogg si skrátka ide svoje.

P.S. Ak by niekto z vás chcel túto baličku sledovať na Instagrame, odkaz na jej profil nájdete na konci článku. Zatiaľ má baba na tejto sociálnej sieti bezmála 16 tisíc fans.

Renegade balí Snoop Doggovi brčká

Zdroj: Forbes.com | Foto: Instagram/Ranagadeperrana

Related Post

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *